Cožpak musím vždy dávat vědět otci dítěte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
caira1991
Stálice 70 příspěvků 31.01.19 08:09
Cozpak musim vzdy davat vedet otci ditete?

Chci jet jen nakupovat na jeden den do Rakouska. to vazne musim mit souhlas otce ditete? akorat zas po me bude rvat ze ja si jedu a on s nim bejt nemuze pritom to tak neni.on se skoro nikdy sam ani neozve ze by chtel maleho videt.nic.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4652 příspěvků 5 inzerátů 31.01.19 08:19

Ja mam syna ve sve peci. Otci nedavam vedet, max v lete kdy odjizdime na dovolenou (ani nepisu kam atd,) proste od-do tu nejsme. Kdyz nahodou chce syna a on uz ma plan, vyjimecne ho zrusim, a nebo proste “sorry” kluk neco ma.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 31.01.19 08:23

Taky bych nedávala vědět, kvůli jednomu dni? Pokud mu to teda neděláš schválně a nechceš jet zrovna o víkendu kdy má mít dítě on, pak bych chápala, že se vzteká.

caira1991
Stálice 70 příspěvků 31.01.19 08:25

Ja ho nemam v peci.nic nemame zatim soudne resene.
Ale pani mi rekla ze pokud by me udal ze ho unasim .tak musim mit na dovolene papir notarsky overene souhlasy.
Ale jedna se mi jen o jeden vylet do rakouska.a ted se neozyva tak se mu nechci kvuli tomuto ozyvat.

zoidberg
Extra třída :D 12364 příspěvků 31.01.19 08:36

Já taky nedávám vědět, že jedu na jeden den s dětmi do zahraničí. Ale zase počítám s tím, že si ponesu případné problémy dle varování ministerstva zahraničních věcí.

Anik
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 31.01.19 08:36

Taky nemám dceru v péči, dokonce jsme žádný soud nikdy neměli, vše máme dohodou. Ale jednodenní výlety opravdu nehlásím, i když jedeme nakupovat do Vídně do Primarku třeba. Naopak dovolené vědět dávám, i místo, a totéž chci od něj, prostě chci vědět kde dcera je, aspoň plus minus, ne každý výlet, ale místo pobytu..... ale nikdy jsme s tím neměli problém.

caira1991
Stálice 70 příspěvků 31.01.19 08:37

@Netopýr1 vubec ne on se mi neozyva treba ted uz 3 tydny.nejsme spolu rok a4mesice.rok sem mu ho vozila ja.ja mu psala a doted sem ho vozila co 14dni jeho rodicum.uz sem se na to vykaslala pac mi hnusne nadali.a on je jen na me sprosty.je agresivni.proste kdyz nenapisu ja,on se neozve.a ja uz se ozyvat a delat blbku nebudu.
Jen chci jet nakupovat.a nekdo mi rekl ze se kazda cesta muSi hlasit.coz mi prijde uhozene.jen by mi zas nadaval jak to dela uz celou dobu.ze sem mu znicila zivot.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 31.01.19 08:38

Pokud nemáte nic domluvený, jakože měl mít dítě zrovna ten den on a jedna se o jediný den, tak bych nic nehlásila. Já mám teda syna v péči, ale když někam jedem tak to nikomu neříkám, akorát když sme jeli v létě na víc jak týden tak sem oznámila ex, že si malého vezme až přijedem (ale on třeba malého nikam nebere a zas by mu kuli tomu že ho chce zrovna mít nekazil prázdniny a zážitky).

caira1991
Stálice 70 příspěvků 31.01.19 08:42

@Anik to mate super.mi se ani nedokazeme dohodnout.o maleho jeví zajem jen potrebou vlastnit ho.jen ze ma jeho dna.jinak mu ani o nej nejde.ale chce delat peklo.ted ho tedy nedela jen me neopravnene pomlouva.

caira1991
Stálice 70 příspěvků 31.01.19 08:44

On o teto moznosti ani neví.ale jakmile se ho jednou zeptam tak toho bude zneuzivat.ze mi to treba zakaze.copak delat?

Anik
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 31.01.19 08:50

no neboj, všechno není zas tak růžový, jen s tím cestováním problémy nejsou. Jinde se ale nějaké najdou, to by bez toho nešlo :)

@caira1991 píše:
@Anik to mate super.mi se ani nedokazeme dohodnout.o maleho jeví zajem jen potrebou vlastnit ho.jen ze ma jeho dna.jinak mu ani o nej nejde.ale chce delat peklo.ted ho tedy nedela jen me neopravnene pomlouva.
Kotatko03
Echt Kelišová 8263 příspěvků 31.01.19 09:01
@zoidberg píše:
Já taky nedávám vědět, že jedu na jeden den s dětmi do zahraničí. Ale zase počítám s tím, že si ponesu případné problémy dle varování ministerstva zahraničních věcí.

Asi tak :palec: :palec:

janat
Extra třída :D 10844 příspěvků 31.01.19 09:06
@caira1991 píše:
On o teto moznosti ani neví.ale jakmile se ho jednou zeptam tak toho bude zneuzivat.ze mi to treba zakaze.copak delat?

Ne, žádná oficiální povinnost (navíc na jednodenní cestu v rámci Schengenu…) opravdu není. To, co ti radí jsou spíš preventivní opatření, pro ty co se o ty děti tahají a dělají si schválnosti.

Chovej se tak, jak ti velí zdravý rozum, nenech se zatáhnout do kolotoče schválností a scén, což je někdy těžký.
V tomhle případě o tom vůbec nepřemýšlej, jeď nakupovat. On to nezjistí, když to zjistí a bude s tím mít problém , tak během toho jednoho dne nestihne nic podniknout. a zpětně mu v klidu a s přátelským úsměvem řekneš, že se omlouváš, že tě nenapadlo, že ho to zajímá a že samozřejmě příště mu dáš vědět (a příště si zase budeš jen řídit zdravým rozumem a uděláš si co chceš…)

Já to znám. Jeho to ve skutečnosti naprosto nezajímá, ale, když to zjistí tak, protože chce ti dělat zle, bude vyskakovat. Nicméně ty se ho ptát na to nemusíš, on ti to nemá ani co povolovat, ani ti to nemůže on sám zakázat, takže si z něho hlavu nedělej předem.
Co může teda, pak říct, žes ho unesla, ale když budeš mít třeba sms poslanou jemu „chci ti oznámit že dnes jsme od do v Rakousku“, tak mu to oznámení bude k ničemu.

Můj ex vzal bez mého vědomí syna ve sporťáku (půjčeném) na předním sedadle (byl malej) na několikadenní cestu po Evropě (jeho služební) s čímž jsem samozřejmě nesouhlasila, minimálně proto, že jezdit po dálnici ve sporťáku 220 s malým děckem mi přišlo nebezpečný…
A nenadělala jsem s tím nic, nikoho to nezajímalo, ani na OSPODU, ani u soudu. Všichni mi říkali, že to sice z mého pohledu chápou, ale objektivně nejde nic dělat. A cesty mi neoznamuje a neříká dodnes, to vím jen od dětí…

brisco
Závislačka 3208 příspěvků 31.01.19 09:06
@caira1991 píše:
On o teto moznosti ani neví.ale jakmile se ho jednou zeptam tak toho bude zneuzivat.ze mi to treba zakaze.copak delat?

Tak dělej, ze o tom taky nevíš ;)

Marben
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 31.01.19 09:14

S ex partnerem máme také vše dohodou, syna mám u sebe já a on co 14 dni víkend. Nedávám vědět o žádném krátkém pobytu, jen když letime na dovču, tak kdy letime a kdy se vrátíme + posílám fotky syna.
Nemáme ale problémy a necekam, ze by dělal “zle”

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >