ČP mi ztratila nemocenský lístek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.aaaaaaaaa
Nováček 8 příspěvků 12.03.18 21:06
ČP mi ztratila nemocenský lístek

Dobrý večer,

měla jsem úraz a dr. mě poslala na nemocenskou. Nemocenský lístek jsem zaslala doporučeně do firmy. Bohužel mi česká pošta oznámila, že můj dopis ve kterém byl nemocenský lístek se ztratil.
Chtěla bych vědět, zda z toho bude velký problém? Je to dnes 14.den nemocenské a teď nevím zda vůbec OSSZ ví, že jsem na nemocenské a zda mi vyplatí jak zaměstnavatel tak i OSSZ peníze. :nevim: :( :,( :(

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5407 příspěvků 12.03.18 21:31

@Petra.aaaaaaaaa a nechat si u lékaře vystavit opis by nešlo? Ale bez listku vám nikdo nic nezaplatí. Taky na základě čeho by měli vyplácet?

Uživatel je onlinePetruna21
Echt Kelišová 9776 příspěvků 12.03.18 21:54

Jdi k doktorovi a sestra by ti měla vystavit nový nebo kopii :)

rena621
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 12.03.18 22:20
@Petruna21 píše:
Jdi k doktorovi a sestra by ti měla vystavit nový nebo kopii :)

jj přesně tak.

Uživatel je onlinePetruna21
Echt Kelišová 9776 příspěvků 12.03.18 22:58
@rena621 píše:
jj přesně tak.
:palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama