Reklama

ČP mi ztratila nemocenský lístek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.aaaaaaaaa
Nováček 9 příspěvků 12.03.18 21:06
ČP mi ztratila nemocenský lístek

Dobrý večer,

měla jsem úraz a dr. mě poslala na nemocenskou. Nemocenský lístek jsem zaslala doporučeně do firmy. Bohužel mi česká pošta oznámila, že můj dopis ve kterém byl nemocenský lístek se ztratil.
Chtěla bych vědět, zda z toho bude velký problém? Je to dnes 14.den nemocenské a teď nevím zda vůbec OSSZ ví, že jsem na nemocenské a zda mi vyplatí jak zaměstnavatel tak i OSSZ peníze. :nevim: :( :,( :(

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 12.03.18 21:31

@Petra.aaaaaaaaa a nechat si u lékaře vystavit opis by nešlo? Ale bez listku vám nikdo nic nezaplatí. Taky na základě čeho by měli vyplácet?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.03.18 21:54

Jdi k doktorovi a sestra by ti měla vystavit nový nebo kopii :)

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 12.03.18 22:20
@Petruna21 píše:
Jdi k doktorovi a sestra by ti měla vystavit nový nebo kopii :)

jj přesně tak.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.03.18 22:58
@rena621 píše:
jj přesně tak.
:palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >