ČP mi ztratila nemocenský lístek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.aaaaaaaaa
Nováček 8 příspěvků 12.03.18 21:06
ČP mi ztratila nemocenský lístek

Dobrý večer,

měla jsem úraz a dr. mě poslala na nemocenskou. Nemocenský lístek jsem zaslala doporučeně do firmy. Bohužel mi česká pošta oznámila, že můj dopis ve kterém byl nemocenský lístek se ztratil.
Chtěla bych vědět, zda z toho bude velký problém? Je to dnes 14.den nemocenské a teď nevím zda vůbec OSSZ ví, že jsem na nemocenské a zda mi vyplatí jak zaměstnavatel tak i OSSZ peníze. :nevim: :( :,( :(

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4766 příspěvků 12.03.18 21:31

@Petra.aaaaaaaaa a nechat si u lékaře vystavit opis by nešlo? Ale bez listku vám nikdo nic nezaplatí. Taky na základě čeho by měli vyplácet?

Petruna21
Echt Kelišová 9245 příspěvků 12.03.18 21:54

Jdi k doktorovi a sestra by ti měla vystavit nový nebo kopii :)

rena621
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 12.03.18 22:20
@Petruna21 píše:
Jdi k doktorovi a sestra by ti měla vystavit nový nebo kopii :)

jj přesně tak.

Petruna21
Echt Kelišová 9245 příspěvků 12.03.18 22:58
@rena621 píše:
jj přesně tak.
:palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Objednávka dne: Odvážná kráska si na Mallorce zašla na jídlo. Bez kalhotek!

Po bujarém večírku jí vyhládlo! Ve fast foodu na Mallorce byla přistižena a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama