ČP mi ztratila nemocenský lístek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra.aaaaaaaaa
Nováček 9 příspěvků 12.03.18 21:06
ČP mi ztratila nemocenský lístek

Dobrý večer,

měla jsem úraz a dr. mě poslala na nemocenskou. Nemocenský lístek jsem zaslala doporučeně do firmy. Bohužel mi česká pošta oznámila, že můj dopis ve kterém byl nemocenský lístek se ztratil.
Chtěla bych vědět, zda z toho bude velký problém? Je to dnes 14.den nemocenské a teď nevím zda vůbec OSSZ ví, že jsem na nemocenské a zda mi vyplatí jak zaměstnavatel tak i OSSZ peníze. :nevim: :( :,( :(

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 12.03.18 21:31

@Petra.aaaaaaaaa a nechat si u lékaře vystavit opis by nešlo? Ale bez listku vám nikdo nic nezaplatí. Taky na základě čeho by měli vyplácet?

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 12.03.18 21:54

Jdi k doktorovi a sestra by ti měla vystavit nový nebo kopii :)

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 12.03.18 22:20
@Petruna21 píše:
Jdi k doktorovi a sestra by ti měla vystavit nový nebo kopii :)

jj přesně tak.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 12.03.18 22:58
@rena621 píše:
jj přesně tak.
:palec:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >