Crocs vhodné pro širší nohu?

28.5.17 07:27

Crocs vhodné pro širší nohu?

Ahoj,
Potřebuji poradit. Chtěla bych synovi (2roky) koupit na střídání na léto boty crocs. Má ale širší nohu a vyšší nart. Má někdo zkušenost, zda jsou dostatečně široké? Nechci takové ty klasické, ale našla jsem takové prodysne, spíše slip on střih.
Děkuji za reakce, nikde jsem nic nedohledala, tak zkouším aspoň zde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26750
28.5.17 08:22

@marty5555 těžko říct, když nevím, jak ta bota vypadá.
Každopádně dvouletýmu bych dala crocsy leda k bazénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
28.5.17 08:45

Crocsy mám pro dítka jen na zahradu, kde jsou většinou bosy a mají to na prebehnuti k bazénu či trampoline jako plnohodnotné boty jsou pro malé děti špatné :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
28.5.17 09:01

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 18:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
28.5.17 09:05

@Taciras AkorÁt ty loap jsou strašné tvrdé a pro malé dítko ne zrovna ideální…Ja teď koupila alpine pro Punita a jsou mnohem měkčí a širší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14263
28.5.17 09:16

Ja jedny koupila malymu v pepcu, ma sirokou nohu a jsou mu, ale nosit je bezne nebude, akorat pres prazdniny kdyz prebehne od chaty k vode (cca 100m, aby si neco navrazil do nohy a neznicil si kozene sandaly). Crocsky na bezne noseni to je nejlepsi cesta ke zniceni nohy, zvlast u takle maleho ditete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 09:20

@marty5555 Dvouleťákovi bych Crocsy na chození nedávala. I na širokou nohu jdou sehnat sandálky. A teda jak píšeš „na střídání“… je to jako na výjimečně, nebo jako že půl na půl? Moje dcera měla vždycky na léto jen jedny sandálky, a Crocsy jen když hrozilo umáčení v bazénu nebo když by si je nějak hodně umazala, tak by než uschly apod. - a úplně to stačilo. (Na návštěvy nosila na přezutí capáčky.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28875
28.5.17 09:30

Tyto boty bych nedala na běžné chození ani starším dětem, natož dvouletému. Naše děti je mají jen k bazénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 09:35

Děkuji za rady. Jak píšu, klasické nazouvaky bych nedala. Ty máme na balkón.. Myslela jsem sandalky cocs, normálně se špičkou a suchým zipem kolem paty. Vkládám obrázek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 09:36

Navíc jsem je chtěla spíš do kočárku, že jsou lehké.. Na běžné nošení máme kožené sandalky od Santé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
28.5.17 10:13

@marty5555 tak pokud bude v kočárku spát nebo sedět nemuselo by to vadit, ale na běžné nošení fakt nee :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 10:48

@Taciras Děkuji za typ. Líbí se mi. Mrknu na ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1729
28.5.17 11:19

Crocs vyrábí i pěkné sandále, mají skutečně velký výbět různých bot, ne pouze ty, které nosí většina republiky. Pokud jsou to originály, tak jsou i ortopedicky daleko lépe tvarované než mnoho jiných sandálek. Nevím, jak dvouleté dítě, dcera má crocsové sandály vždy na léto, většinou mají zapínání na suchý zip, který vydrží vše. Bývají širší, kupovala jsem je, v crocsovém obchodě, který nám tu ovšem loni zavřeli. Pro sebe je objednávám z e-shopu v Holandsku, protože vyjdou levněji, když se mi podaří vychytat akci poštovné zdarma. Máme od nich vyzkoušené i gumáky, sněhule (které strašně kloužou), tenisky a na většinu těchto bot nedám dopustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 11:27

@lenka_
To jsou přesně oni. Sandále. Ne nazouvaky :lol:. Jsou tedy širší? Právě se mi moc líbí přijdou mi lehoucke a pěkně dělané..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.17 11:27

@lenka_ a jedná se samozřejmě o originál. Žádný fake bych synovi nekoupila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama