Croissant k snídani ano, či ne?

100
26.7.13 12:27

Croissant k snídani ano či ne?

Ahoj, synovi bude deset měsíců a dneska s dědou snídal máslový croissant (neplněný). Moc mu chutnal, sám si ho kousal/žužlal a snědl ho skoro 3/4! Já se mu snažím k snídani (mléko ani kaši nechce, chce něco do ruky) dávat chleba s máslem nebo s lučinou (rohlík se mu lepí na patro). Ale toho chleba nensí tolik jako toho croissantu a pak má vždycky za chvilku zase hlad. Myslíte, že se hodí, aby snídal croissant? Mohla bych to třeba střídat obden s tím chlebem. Dávala jste to některá? Díky za rady :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18345
26.7.13 12:30

No urcite bych ho nedavala kazdy den, spis pro spestreni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.13 12:31

Taky bych ho nedávala každý den. Jen občas. Zkoušela jsem dát mojí dceři a bohužel. Je prostě housková.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
26.7.13 12:32

Nedavala bych ani obden, max. Jednou za tyden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
26.7.13 12:33

Dávala bych ho málo. Třeba 2× do týdne pro spestření :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
26.7.13 12:35

Rozhodně mu v tomhle věku neublíží, ale taky bych ho nedávala často. Tak jednou za 1-2 týdny. Nebo sem tam kousek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
26.7.13 12:36

Nedala bych, sežrala bych sama :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6173
26.7.13 12:38

Dala bych naprosto v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
26.7.13 12:39

Můžu se zeptat co je na croasantech tak špatnýho? Prckovi jsou teda už skoro dva, ale zhruba od roka ho snídá pravidelně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
26.7.13 12:40

Je tučnější, ale když namažete housku máslem, tak je to podle mě to samý :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1653
26.7.13 12:46

Nevidím na nich nic špatnýho v klidu bych ho dávala :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
26.7.13 12:46
@aleba píše:
Je tučnější, ale když namažete housku máslem, tak je to podle mě to samý :nevim:

jenže i když jíš housku s máslem, tak cítíš chuť i té suché housky. Pokud budu pravidelně jíst croissanty, tak když pak kousnu do běžného pečiva, bude pro mě suché a nebude mi chutnat. Zkrátka návyk na mastné těsto. Stejně jako chci, aby moje dítě pilo i neslazené nápoje, tak chci, aby bylo schopné pozřít i nemastné pečivo, které je samozřejmě chutnější.
Ve chvíli, kdy je to slaké pití nebo nic, tak samozřejmě upřednostním, že vůbec něco pije, stejně tak pokud je dítě nežravec, tak mu tučný croissant neuškodí, pokud je to průměrný jedlík, tak toho tuku je tam zkrátka moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5320
26.7.13 12:53

Dávala jsem a byla jsem ráda, že mi něco sní, byl strašný jedlík, kromě mléka by nejradši nic. Ale croissant mu chutnal. Nedávala jsem denně, ale dost často, několikrát v týdnu. Význam toho, že si na to zvykne, jsem nenadhodnocovala, což se mi potvrdilo (asi instinkt) :-), dnes (2,5 roku) jí nejraději rohlík s trochou Lučiny a hlavně spoustu zeleniny :-) Řekla bych, že každé dítě má období, kdy mu něco chutná více a pak zase méně, takže proč ne, 10 měsíců je podle mě v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48791
26.7.13 12:58

Příležitostně bych dala, každý den né.
Ono časem ti stejně přestane chtít snídat denně stejnou snídani, tak budeš muset třeba každé ráno nabídnout něco jiného, tak kdyby si tohle pečivo nabídla jednou týdně tak proč né.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13914
26.7.13 12:59
@hefilka píše:
Můžu se zeptat co je na croasantech tak špatnýho? Prckovi jsou teda už skoro dva, ale zhruba od roka ho snídá pravidelně.

dává se d nich hora tuku a pokud jsou kupované, tak je jasné, že to asi máslo nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama