Crystal aura - podobná vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petrul
Nadpozemská drbna 25959 příspěvků 13.10.14 19:54
crystal aura - podobná vůně

Hezký večer :kytka:
Měla jsem hrozně ráda vůni Crystal aura od Avonu. Bohužel už ji přestali vyrábět :cert:
Nevíte některá, jestli existuje nějaká náhrada nebo alespoň vůně podobná téhle? Fakt jsem ji milovala :srdce:
Moc díky :kytka:

Reakce:
Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 13.10.14 21:42

Základ je karambola a růže ametyst - zkus Love Pulse od Avonu nebo zkus najít na netu vůni s podobným základem.

petrul
Nadpozemská drbna 25959 příspěvků 13.10.14 21:45

@Akivasha díky ;) Já už zkoušela vyhledávat podle typu vůně, ale vždycky mi to vyplivne x-vůní a jak si má člověk vybrat, když to nemá přes pc jak očuchat, že :roll: :lol:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 13.10.14 21:50

Je to složité no… já právě taky pátrám, přestali mi vyrábět moji oblíbenou Fallen Angel :cert: Vypsala jsem si pár podobných a chystám se zajít do parfumérky očuchat to tam :mrgreen: Stejně to asi nebude ono. To je tak vždycky, jak ti něco sedne, přestane se to vyrábět. :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >