CS u Apolináře v současnosti a covid době - průběh?

Anonymní
12.2.21 09:32

CS u Apolináře v současnosti a covid době - průběh?

Ahoj, mám plánovaného CS (kvůli zdrav. komplikacím, věku atd. )

a chtěla jsem se zeptat na co se připravit a jak to v současné době probíhá u Apolináře. Chtěla bych být při vědomí (spinál) a ideálně dostat mimčo co nejdřív to půjde, k sobě.

Jinak žádné zvláštní přání nemám, ale dr. mi řekl, že už si to mám rozmýšlet (a i variantu že bych rodila spontánně dřív) a já vůbec nevím, co bych si měla jako vymyslet… 8o :oops:

Taky ocením rady a tipy co si vzít s sebou k plánovanému CS, co s sebou na JIP atd. Tipy na vstávání, na utišení bolesti a na rozkojení, které předpokládám, nebude hned…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
625
12.2.21 09:42

Neporadim k soucasnymu stavu, ale na jip nepotrebujes nic. Maximalne te tak nechaji vzit si telefon nebo knihu. Jinak tam jenom lezis a cekas cca 12hodin nez te nechaji vstat. Piti ti davaji oni, jidlo az podle me po tech 12h..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 09:54

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat jestli jsou záchody a sprchy u Apolináře na chodbě :oops: a jaká je šance u Apolináře získat nadstandard, pokud mám CS plánovaný.
A třeba jak vypadají pokoje a tak.. :)

Taky co sbalit miminku… určitě vím, že plínky, jestli už i vlastní oblečky, monitor dechu… to asi ne, že?

• Citovat
  • Nahlásit
625
12.2.21 13:53

Zachody a sprchy jsou na chodbe, na nadstandardu na pokoji. No sance.. tezko rict.. ja jsem chtela nadstandard, zadala jsem o nej kazdej den a nic :-) podle me je uplne jedno, jestli je to planovany, akutni nebo jaky..
pro mimino potrebujes pliny, davali jich tam asi deset, vlhceny ubrousky, ale ty jsem tam taky dostala, kosmetika tam byla erarni i obleceni. Teplomer potrebujes svuj. Monitor dechu nepotrebujes, kdyz uznaji za vhodny, tak ti ho pujci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 21:46

Bože, tak se záchody a sprchami na chodbě budu se svou OCD dost trpět :oops: :oops: :oops:

a můžu se aspoň zeptat, jestli jsou ty sprchy a wc moderní, hezké…? :oops: :oops:

toho jsem se trošku bála. :mrgreen:

Díky za tip na ten teploměr…k čemu teploměr? :oops: to se měří mimčo jestli nemá teplotu?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat