Reklama

ČSOB internetové bankovnictví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 09.07.10 09:53
ČSOB internetové bankovnictví

Ahoj, kdo máte int.bankovnictví u ČSOBéčka, můžete mi poradit? Doteď jsem měla Českou spořitelnu a krásně jsem se v tom vyznala. Tady mám v tom ale solidní guláš. Ve výpisu transakcí se mi zobrazí vždy nějaký pohyb mínusovými položkami (výběr z bankomatu, platba kartou, příkaz k úhradě) a další položka je do plusu, pojmenovaná čerpání úvěru a je stejná jako ta mínusová, takže se to vyrovná. PROČ??? Máme kontokorent asi 37tis. Já teď prostě nemůžu zjistit, kolik máme doopravdy peněz. Aktuální zůstatek mi to píše 20tis a nějaký drobný a disponsibilní necelých 62tis. Vím, že to je po započtení kontokorentu a nezaúčtovných transakcí, ale i tak to nesedí. Proč je tam vždy to čerpání úvěru??? Je to u každé transakce kromě trvalých příkazů :nevim: :nevim: :nevim: :cert: :cert: :cert:
DOufám, že jsem to nenapsala moc zmateně :oops:

Reklama

Reakce:

jjelena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.10 12:45

Ahoj, už si moc dobře nevzpomínám, účet u ČSOB jsem zrušila asi před 3 lety. Souhlasím s tebou, že to mají oproti jiným bankám hodně špatně řešený, taky jsem se vždycky musela dopídit co a jak. Ale snad Tě uklidní, že vždycky ve finále všechno sedělo. Měla jsem běžný účet a kontokorent taky.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Příběh auta Tomáše Řepky: Byl to dar pro Vlaďku, který ho asi dostane do kriminálu!

Ve čtvrtek v devět ráno začal u obvodního soudu pro Prahu 6 soud s Tomášem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >