ČSOB internetové bankovnictví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 09.07.10 09:53
ČSOB internetové bankovnictví

Ahoj, kdo máte int.bankovnictví u ČSOBéčka, můžete mi poradit? Doteď jsem měla Českou spořitelnu a krásně jsem se v tom vyznala. Tady mám v tom ale solidní guláš. Ve výpisu transakcí se mi zobrazí vždy nějaký pohyb mínusovými položkami (výběr z bankomatu, platba kartou, příkaz k úhradě) a další položka je do plusu, pojmenovaná čerpání úvěru a je stejná jako ta mínusová, takže se to vyrovná. PROČ??? Máme kontokorent asi 37tis. Já teď prostě nemůžu zjistit, kolik máme doopravdy peněz. Aktuální zůstatek mi to píše 20tis a nějaký drobný a disponsibilní necelých 62tis. Vím, že to je po započtení kontokorentu a nezaúčtovných transakcí, ale i tak to nesedí. Proč je tam vždy to čerpání úvěru??? Je to u každé transakce kromě trvalých příkazů :nevim: :nevim: :nevim: :cert: :cert: :cert:
DOufám, že jsem to nenapsala moc zmateně :oops:

Reakce:
jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.10 12:45

Ahoj, už si moc dobře nevzpomínám, účet u ČSOB jsem zrušila asi před 3 lety. Souhlasím s tebou, že to mají oproti jiným bankám hodně špatně řešený, taky jsem se vždycky musela dopídit co a jak. Ale snad Tě uklidní, že vždycky ve finále všechno sedělo. Měla jsem běžný účet a kontokorent taky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >