ČSOB - povolené přečerpání účtu

5
6.2.16 11:06

ČSOB-povolené přečerpání účtu

Mám u ČSOB zřízené povolené přečerpání účtu na 15.000,– a potřebovala bych poradit. Ve smluví podmínkách je napsáno, že během 6 měsíců musím přečerpání vyrovnat. To znamená že tam pošlu částku vyšší jak 15.000,– aby se to vyrovnalo a jedno kdykoliv? I když mi zbývají třeba ještě 2 měsíce do toho půl roku? A automaticky se mi to zase prodlužuje? Prosím poraďte mi. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1416
6.2.16 11:33

To znamena, ze kdyz cerpas povolene precerpani, musis aspon do pul roku vyrovnat na tech 15ti tisic a pak muzes opet cerpat. Nesmi byt treba 7mesicu v kuse pod 15tis. Pokud to vyrovnas driv, tak zas muzes cerpat a zas se pocita znova tech 6mes. Napsala jsem to srozumitelne? :) proste nesmis mit dyl jak 6mesicu minus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1416
6.2.16 11:33

To znamena, ze kdyz cerpas povolene precerpani, musis aspon do pul roku vyrovnat na tech 15ti tisic a pak muzes opet cerpat. Nesmi byt treba 7mesicu v kuse pod 15tis. Pokud to vyrovnas driv, tak zas muzes cerpat a zas se pocita znova tech 6mes. Napsala jsem to srozumitelne? :) proste nesmis mit dyl jak 6mesicu minus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
6.2.16 11:40

Ano, jakmile se jednou dostaneš na nulový stav (když tam pošleš dlužné peníze), tak znovu běží půlroční lhůta. Nulový stav stačí mít jednu noc.

• Citovat
  • Upravit
5
6.2.16 11:52

Děkuji moc, mám to poprvé a tak se radši zeptám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama