Ct břicha s kontrastní látkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malálucinkafifi
Nováček 5 příspěvků 12.09.19 07:13
Ct břicha s kontrastní látkou

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda jste taky na CT břicha s kontrastní látkou. Dostala jsem 2 dithiadeny, že si je mám vzít 2 hodiny předem. Musím se celý den pak starat o miminko. Máte zkušenost? Mám strach z tý kontrastní látky a z toho dithiadenu… Děkuji za Vaše zkušenosti

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12140 příspěvků 12.09.19 07:16

Tyjo to bych si nelajzla. Já si beru dithiaden na alergii, třeba když mě pichne včela a stačí mi jeden a sem pak jak sjeta, půl dne prospim :think:

Malálucinkafifi
Nováček 5 příspěvků 12.09.19 07:28

Tak mě řekli, že si mám vzít dva. Prý se to tak dělá. Ale mám strach. Z předávkování a ještě z toho abych byla funkční.

xjuklickova
Kelišová 5314 příspěvků 12.09.19 08:08

@Malálucinkafifi dela se to tak kvůli možné alergii na kontrastní látku. Predavkovana rozhodne nebudeš, ale jak zareagujes nikdo z nas nevi, ja pul dne spim po paralenu, ale dithiaden se mnou nic nedela…

nozu
Extra třída :D 12788 příspěvků 12.09.19 08:08

@Malálucinkafifi to funkční nebudeš. Buď to vyšetření odlož a nebo si zajisti hlídání

Lenka997
Kecalka 257 příspěvků 12.09.19 08:08

Jestli si dobře vzpomínám já byla na CT s hlavou a taky jsem dostala 2 dithiadeny s tím, že celej den jsem byla K. O.

Malálucinkafifi
Nováček 5 příspěvků 12.09.19 14:10

Mám to za sebou. Ospalá jsem, ale funguji normálně zatím. Bála jsem se toho a nakonec to nic hrozného nebylo :blush:

Váš příspěvek
Reklama