Čtete knihy sériově nebo paralelně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jahru
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 20.12.17 16:16
Čtete knihy sériově nebo paralelně?

Dotaz zní jasně - čtete (vy nebo vaše děti) knížky hezky jednu po druhé anebo několik zároveň? Vedeme spor s mužem, co je „normálnější“ :mrgreen: Já i děti (6 a 8 let) máme obvykle rozečteno několik knížek najednou, manžel napřed jednu dočte a až pak začíná další. Co vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12503 příspěvků 1 inzerát 20.12.17 16:18

Jsem jako manžel

kocicka18
Kecalka 284 příspěvků 20.12.17 16:18

Klidně několik knížek najednou.. a k některé se vrátím až třeba za rok…

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9167 příspěvků 20.12.17 16:18

Čtu postupně. Jenže hodně rychle a navíc mam potíže s nespavosti, takže čtu značnou část noci. Knih mam hroznou spotřebu :mrgreen:

Kajjjla
Kecalka 422 příspěvků 20.12.17 16:18

Ja teda kdyz uz zacnu cist, tak ctu jen jednu :)

scentini
Závislačka 3385 příspěvků 20.12.17 16:18

Jednu doctu a zacnu dalsi, mam v tom rada poradek :mrgreen:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 20.12.17 16:27

Čtu jednu po druhé, knížka má nějaký příběh, motalo by se mi to dohromady. Děti čtou (my jim) klidně několik knížek najednou, asi podle nálady.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 20.12.17 16:39

Postupně.

I mě se občas stane, že mám rozečtené dvě nebo tři - nicméně mi to ani u mě nepřijde normální :lol: :lol: :lol:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 20.12.17 16:40

V tuhle chvíli mám rozečtené 2, někdy čtu najednou i 4 :lol: Mám ráda různé žánry a né vždy, když mám chuť si číst, mám náladu na ten konkrétní žánr, takže mám rozečtenou detektivku, román pro ženy, horor a sci-fi třeba.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 20.12.17 16:40

Synovi čtu napřeskáčku, co si zrovna řekne. Jen Cipísek teď slaví úspěch a je to první kniha, kterou jedeme od první kapitoly a už jsme v polovině knihy!

Fiducia
Generální žvanilka 23266 příspěvků 20.12.17 16:43

Čtu postupně, manžel taky, dcera má často rozečteno několik knížek, čteme my, ona vybírá.

acimedaca
Nadpozemská drbna 25489 příspěvků 20.12.17 16:45

Většinou čtu jednu, ale čtu rychle, takže mi to nikdy netrvá dlouho. Když mě knížka baví, tak strašně spěchám, abych jí dočetla, takže šance, že bych do toho četla něco jiného, je nulová :-)

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 20.12.17 16:47

Když jde o beletrii, čtu postupně. Ale nemám problém si k tomu přibrat nějakou odbornou literaturu :nevim:

Ivan PPZ
Kelišová 5595 příspěvků 20.12.17 16:49

Sério-paralelně. A musím se pochlubit, nepoužívám záložky a místo najdu tak do 5 stránek. A nestává se mi, že bych něco četl omylem znova. Jen někdy před usnutím už skoro nevnímám, tak to potom čtu podruhé, abych věděl o co go…

Nell2
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 20.12.17 16:56

Až dočtu jednu začnu další..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama