Čtete někdo Kocábovou?

542
9.10.20 17:32

Čtete někdo Kocábovou?

Hezký páteční podvečer,

chtěla bych se zeptat, zda z Vás někdo četl jakoukoliv knížku od Natálie Kocábové. Chci dát své kamarádce dárek - knížku. Hledala jsem tedy v knižních novinkách a narazila na knihu s názvem Domů právě od zmiňované autorky. Líbí se mi ten námět a myslím, že žánrově by odpovídala i preferencím kamarádky. Ale já od ní nikdy nic nečetla, tak by mě zajímalo, jestli to není čtenářsky moc komplikované. Zde je odkaz: https://www.kosmas.cz/…279424/domu/

Díky za případné reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11853
9.10.20 17:39

@anahry Neznam, ale zeptam se te, zda ma tvoje kamaradka Kocabovou rada? Me treba nezajima, takze takova kniha by mi radost neudelala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
9.10.20 17:43

@cecetka Právě že nevím, jestli jí má ráda. Vím ale, jaké typy knih čte. Mně jde právě o ten příběh, který se v té knize odehrává - tam vím stoprocentně, že by kamarádku zaujal. Ale neznám ten styl, jakým je kniha psaná.
A ptát se nechci, bylo by jí jasné, co dostane:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3163
9.10.20 17:46

Kdysi tak v 19 jsem se pokusila, ale za mě se to číst nedá.. Moc balastu kolem, vůbec mě to nebavilo. Ale mám kamarádku, která ji přímo hltala. Kocabova je buď a nebo, nic mezi si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
9.10.20 17:54

@ProfZav Hm, toho jsem se právě bála…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18494
9.10.20 18:45

Kocábová je stejný střevo jako její fotr, od tý bych si nekoupila ani pohled

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5989
9.10.20 19:30
@terien píše:
Kocábová je stejný střevo jako její fotr, od tý bych si nekoupila ani pohled

Ty jsi od ní něco četla? Já nedokážu zhodnotit knihy, co jsem nečetla, jsi dobrá :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18494
9.10.20 19:47
@Kfětoslava píše:
Ty jsi od ní něco četla? Já nedokážu zhodnotit knihy, co jsem nečetla, jsi dobrá :palec:
Úryvky. To je spisovatelka jako já baletka
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3163
9.10.20 22:11

@anahry To bych spíš koupila třeba Jeden kopeček smoulovy od Marie Dolezalove nebo Třeštíková se celkem dobře čte. Mornstajnova není úplně optimistická, ale mě se ty knihy líbí. Nebo Kateřina Tučková, to jsou sice někdy těžká témata, ale hezky napsaný. Nebo můj oblíbený Pavel Tomeš, dělá Stand upy a jeho „Tohle lidi hodně berou“ je vtipný. Je to soubor fejetonů, už je to starší, ale mě to pořád připadá dobrý :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
10.10.20 11:01

@ProfZav Díky moc za konstruktivní odpověď. Asi do tý Kocábový nepůjdu, ačkoliv, co jsem našla recenze, není to asi úplně nejhorší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
10.10.20 11:03

@terien Tady je přesně vidět vzorek společnosti, který jde úplně mimo moje chápání. Nečetla, neznám, ale mám svůj názor. I tak díky za názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18494
10.10.20 14:50
@anahry píše:
@terien Tady je přesně vidět vzorek společnosti, který jde úplně mimo moje chápání. Nečetla, neznám, ale mám svůj názor. I tak díky za názor.

Tak si jí přečti a pak si povíme ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama