Ctg hodnoty - co znamenají?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Liliy
Povídálka 38 příspěvků 11.02.19 14:29
Ctg hodnoty - co znamenaji?

Zdravim :mavam:, dnes jsem byla na monitoru. Jsem v 38 tt. A jen tak ze zvedavosti se chci zeptat na hodnoty z vysetreni. Moje hodnoty se po celou dobu pohybovaly mezi 130-140, coz je snad tep miminka a druha hodnota mezi 20-25, to se jedna o stahy delohy??? Byly jsme tam zrovna dve, a druhe pani, ktera byla take v 38 tt hodnoty daleko vice skakaly, a to v rozmezi 110-160 a 0-40. Vypovida to o necem? Dekuji za vysvetleni.

Reakce:
admin
Extra třída :D 11610 příspěvků 13.02.19 12:02

Zakladatelko, koukněte ještě do diskuze CTG hodnota kontrakce.. držím palce! :kytka:

Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >