Reklama

Čtvrté těhotenství ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 15:16
Čtvrté těhotenství ano nebo ne?

Ahoj holky máte nějaká zkušenost se čtvrtým těhu, právě jsem zjistila že jsem těhotná děti máme tři jedno dospělé 19 druhé 15 a třetí 11 myslíte že je rozumné si ctvrte dite nechat? Pořád se to ve mě strašně pere, na jednu stranu bych si miminko asi užila víc než kdy jindy na stranu druhou děti jsou odrostlé a celkem samostatné co by jste dělali, máte někdo něco povzbuzujiciho nebo podobnou zkušenost. Loňský rok jsem měla dost psychicky náročný a táhlo se to do letošního roku do května teď když je celkem klid přijdu na to že jsem těhotná. Taky mi už bude 38 připadám si prostě i stará předem děkuju za vaše názory a rady třeba pomužou při rozhodování

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3293 příspěvků 31.08.18 15:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky máte nějaká zkušenost se čtvrtým těhu, právě jsem zjistila že jsem těhotná děti máme tři jedno dospělé 19 druhé 15 a třetí 11 myslíte že je rozumné si ctvrte dite nechat? Pořád se to ve mě strašně pere, na jednu stranu bych si miminko asi užila víc než kdy jindy na stranu druhou děti jsou odrostlé a celkem samostatné co by jste dělali, máte někdo něco povzbuzujiciho nebo podobnou zkušenost. Loňský rok jsem měla dost psychicky náročný a táhlo se to do letošního roku do května teď když je celkem klid přijdu na to že jsem těhotná. Taky mi už bude 38 připadám si prostě i stará předem děkuju za vaše názory a rady třeba pomužou při rozhodování

Moje mamka ma tu zkusenost a jsem rada, ze sestru mam. Pak prislo neplanovane jeste pate, ale to je jina historka :-D

PS - sestra je skvela a nedokazu si predstavit, ze by nebyla. Se sestrou a bratrem jsme o 10 a 13 let a mame skvele vztahy.

Příspěvek upraven 31.08.18 v 15:19

terien
Echt Kelišová 7647 příspěvků 31.08.18 15:19

Já bych si ho nenechala

Apple11
Povídálka 46 příspěvků 31.08.18 15:21

Já bych do toho šla, je mi 39 a mám dceru 15, syna 11 a teď chlapečka 7 měsíců. Je to úplně něco jiného než předchozí mateřské, mnohem víc si malého užívám, jsem víc v klidu a vůbec se netěším na to až vyroste. Je to super :D Starší děti ho milují a pomáhají mi s ním, je to prostě nové sluníčko do naší rodiny :)

Uživatel je onlinetereza12345
Echt Kelišová 9654 příspěvků 2 inzeráty 31.08.18 15:21

Ahoj. Pokud mas zazemi, manzela a cela vase domacnost nestoji na tvem prijmu. Tak bych o potratu neuvazovala ani minutu.. :srdce:
a stara na dite urcite nejsi.. sousedka se ted rozhodla nechat si treti ditko ve 43 letech, svagrova ma prvni ve 40. Oproti nim jsi mlada maminka..

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 31.08.18 15:25

Tak plus jsou ty větší děti, mínus (pro mě, vím, že ženy rodí i později), je už věk. Každopádně pokud bych byla finančně zajištěná a partner neměl problém s dalším přírůstkem, prcka bych si nechala. :D Ještě bych zvážila, čím byl ten rok psychicky náročný, jestli by se to mohlo dalšího dítěte negativně dotknout.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 31.08.18 15:28

Na potrat bych nešla ;)

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 31.08.18 15:31
@Anonymní píše:

4deti je hrozně moc…nedovedu si to představit.

tininas
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 31.08.18 15:33
@Anonymní píše:

Odpověděla sis sama. Pokud bys i šla na potrat, neodpustila by sis to.

Karty máš rozdané, takže už s nimi musíš hrát.

Gratuluji. :)

Pavlinna
Povídálka 17 příspěvků 31.08.18 15:34

Moc děkuju za všechny příspěvky ;) jsem z toho nějaká rozhozena asi ty hormony. Jinak finančně jsme v pohodě a s manželem 20 let nemáme ani dluhy takže vím že by dítko nestradalo, manžel řekl že je to rozhodnutí na mě jestli chci další dítě že ho bude milovat jako ty co máme ale pokud ne tak to taky chápe plánovali jsme cestování a užívat si život spolu taky trošku a já se trochu bojím reakce starších dětí

Uživatel je onlinetoma0105
Stálice 69 příspěvků 71 inzerátů 31.08.18 15:35

Jé,jak já bych chtěla třetí…máme dvě děti 13 a17.Je mi už 40 a manžel už nechce,prej si mám počkat na vnoučata,ale já bych chtěla velice moc i za cenu,že bych se vzdala na chvíli toho klidu… :think: :think:

Pavlinna
Povídálka 17 příspěvků 31.08.18 15:36

No já si to taky právě nedovedu představit jen ještě dospělí syn již žije sám, má byt po babičce sice stále studuje ale je hodně samostatný

Limi123
Závislačka 3293 příspěvků 31.08.18 15:39
@Pavlinna píše:
Moc děkuju za všechny příspěvky ;) jsem z toho nějaká rozhozena asi ty hormony. Jinak finančně jsme v pohodě a s manželem 20 let nemáme ani dluhy takže vím že by dítko nestradalo, manžel řekl že je to rozhodnutí na mě jestli chci další dítě že ho bude milovat jako ty co máme ale pokud ne tak to taky chápe plánovali jsme cestování a užívat si život spolu taky trošku a já se trochu bojím reakce starších dětí

Podle toho, jak pises, to dite chces. Psala jsi, ze hledas, aby ti lide psali neco pozitivniho… :kytka: Pokud jsou deti fajn, budou mit radost s vami.

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 31.08.18 15:41

Také mi prijde, ze se spíše kloníš k tomu si dítě nechat. Pro mne by byl velkým problémem ten vek, prijde mi to pozdě, ale to je individuální.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 31.08.18 15:44

Dite si nech,pripada mi,ze ho chces.ja bych si ho nenechala.chtela bych si v zivote uzivat i jinou etapu,nez jen starani se o deti.bezstarostne cestovani,kul­turu,konicky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >