Reklama

Čtvrtý císařský řez po dvanácti letech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věra8057
Kecalka 145 příspěvků 06.01.17 23:28
Čtvrtý císařský řez po dvanácti letech?

Zdravím, zajímá mě vaše zkušenost pokud tu některá je po čtvrtém císaři? Mám tři děti 18,16 a 12let teď mám přítele který by chtěl mimi a já docela taky bych brala ještě jedno :srdce: Jenomže… :roll: jsem po třech cisarich po sterilizaci, je jasný že otěhotnět jedině přes IVf, toho se nebojím ale spíš ten čtvrtý císařský řez…Je mi 36 let a navíc v létě budu babičkou od dcery…Jinak jsme oba zdraví a jizvu mám v nejslabším místě 6mm…Co myslíte? 8o

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 07.01.17 00:34

Znám ženy, které měly čtyři císařské řezy za sebou. Takže myslím, že by to problém neměl být, ale spíš se o tom poraď s lékařem.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama