Čtvrtý císařský řez po dvanácti letech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věra8057
Kecalka 145 příspěvků 06.01.17 23:28
Čtvrtý císařský řez po dvanácti letech?

Zdravím, zajímá mě vaše zkušenost pokud tu některá je po čtvrtém císaři? Mám tři děti 18,16 a 12let teď mám přítele který by chtěl mimi a já docela taky bych brala ještě jedno :srdce: Jenomže… :roll: jsem po třech cisarich po sterilizaci, je jasný že otěhotnět jedině přes IVf, toho se nebojím ale spíš ten čtvrtý císařský řez…Je mi 36 let a navíc v létě budu babičkou od dcery…Jinak jsme oba zdraví a jizvu mám v nejslabším místě 6mm…Co myslíte? 8o

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8370 příspěvků 07.01.17 00:34

Znám ženy, které měly čtyři císařské řezy za sebou. Takže myslím, že by to problém neměl být, ale spíš se o tom poraď s lékařem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >