Čtvrtý den po odběru vajíček a já už měla sex

Anonymní
30.6.20 08:21

Čtvrtý den po odberu vajicek a ja mela už sex

Ahoj sice nemam žádné bolesti ale na kalhotkach mám trochu krve a bojím se ze zacnou bolesti čtvrtý den po zakroku jsem mela sex holky bojím se ze začnou bolesti poradte. Znáte chlapy a ten můj je strašně zarlivej tak že vcera odjel na sluzebku a bylo to no ????????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12899
30.6.20 08:30
@Anonymní píše:
Ahoj sice nemam žádné bolesti ale na kalhotkach mám trochu krve a bojím se ze zacnou bolesti čtvrtý den po zakroku jsem mela sex holky bojím se ze začnou bolesti poradte. Znáte chlapy a ten můj je strašně zarlivej tak že vcera odjel na sluzebku a bylo to no ????????

Napiš to znovu a použij čárky ve větách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 08:33

Pokud ti to vadí ne čti to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
15808
30.6.20 08:42

A s kým jsi teda souložila, když chlap je na služebce… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
30.6.20 08:49
@Anonymní píše:

Nejde o to, že to vadí, ale že se to nedá ani pochopit, proto se ti nedá poradit. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12186
30.6.20 08:50
@Anonymní píše:

Ahoj,

to je fakt krásný, že je tvůj muž žarlivý a tak jsi mu dala před služebkou, ačkoli jsi nějaké poučení dostala a ani jeden jste ho nedbali.

A ne, neznám to. Muj muž mě respektuje a chce, abych byla zdravá :nevim:

Tak snad to bude v pořádku :nevim: asi nezbývá, než vyčkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 08:52
@chs.jasmin píše:
Ahoj,

to je fakt krásný, že je tvůj muž žarlivý a tak jsi mu dala před služebkou, ačkoli jsi nějaké poučení dostala a ani jeden jste ho nedbali.

A ne, neznám to. Muj muž mě respektuje a chce, abych byla zdravá :nevim:

Tak snad to bude v pořádku :nevim: asi nezbývá, než vyčkat.

Aspoň vy jste to precetla dobre :scream: :see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil: a dekuji doufám že to bude dobry jinak se zblaznim

• Nahlásit
  • Citovat
1422
30.6.20 08:58

Tak to jsi tedy velmi odvážná, snad nebudeš mít nějaký zánět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
30.6.20 09:10
@Anonymní píše:

Tak tohle bych tedy neriskovala.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
906
30.6.20 09:56

To se vám moc nepovedlo. Co budeš dělat v šestinedělí? Nebo co když budeš mít rizikové těhotenství? To dá dohromady i rok bez sexu, jak to uděláte, když nevydržíte pár dní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1271
30.6.20 10:02
@Anonymní píše:

Co chceš poradit? Stalo se, tak musíš počkat, jaké to bude mít následky. Klidně dojdi k doktorovi.
Pořád nechápu souvislost chlapovy žárlivosti s nutností ohrozit Tvé zdraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18789
30.6.20 10:13
@Anonymní píše:

Co je to za slátaninu? Byla jsi darovat vajíčka nebo Ti byla vajíčka odebrána pro Tvoje umělé oplodnění? Ne, neznám chlapy z tohoto soudku, pro mého muže je důležité moje zdraví, takže žárlivost, nežárlivost, tohle jsi vůbec neměla dopustit, zřejmě si Tě neváží, nějaké poučení jsi dostala, ze kterého sis nevzala nic, kdo chce kam, pomozme mu tam.
Snad budeš v pořádku, řešit bys měla vztah se sým mužem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1582
30.6.20 13:35
@Anonymní píše:

ne čti to…no to je materiál :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4200
30.6.20 13:48
@Anonymní píše:
Aspoň vy jste to precetla dobre :scream: :see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil: a dekuji doufám že to bude dobry jinak se zblaznim

Jsi si jistá, že proces už nezačal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
30.6.20 13:52

Ja to chapu tak, ze chlap odjel na sluzebku, tak mela sex, protoze jinak je zarlivy a nedovoli ji to. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama