Čtyřměsíční miminko a rána do hlavy o futra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 08.12.18 16:08
Čtyř měsíční miminko a rána do hlavy o futra

Ahoj holky, cítím se strašně, mám malou čtyři měsíce a nesla sem ji, je šíleně živá, tak se mi napruzila a vzala sem ji hlavou o futra, byla to rána hrozná, má tam malinkou bouli a modřinu. Okamžitě sme jeli na pohotovost, tam ji koukli na zornicky, osahali hlavu a máme ji pozorovat. Malá řvala jako blazen, byla sem teď i tři hodiny vzhůru, vysmata a všechno, ale já mám silenej strach pořád. Přijdu si jako nejhorší máma. Bouli na na levém boku, stalo se Vám to někomu? Můžu bejt klidná? :,(

Reakce:
Ou
Kelišová 5437 příspěvků 08.12.18 16:11

Jsi úplně normální matka - něco takového se stalo každému dítěti. Opakovaně. Udělala si všechno správně, malá je v pohodě.

89Luca
Kecalka 318 příspěvků 08.12.18 16:31

@Veronika Kai neboj, vždy se říká že pokud mimčo brečí tak je to dobrá známka, koukej teď na ni a pozoruji ji, kdyby náhodou tak volej 155, ae bude v pořádku uvidíš. Takovejch bouli a modřín jeste bude. A nic si nevycitej! Nemáš proč :hug:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 08.12.18 16:40

Stalo se mně něco podobného a naštěstí ve svém okolí mám samé ženy, kterým se stalo buď to samé a nebo se to tak tak nestalo. Bude to v pořádku, byli jste u lékaře, udělala jsi vše, co jsi měla.

Uživatel je onlinemedunka23
Kelišová 7144 příspěvků 08.12.18 17:47

Tohle se mi nestalo, ale stalo se mi to, že jsem loni svojí rok a půl starý dceři pribouchla prstíky do kufru auta…Takže buď v klidu, stane se, že člověk něco prehledne a úraz je hned. Vypadá to hrozivě, ale věř že to bude ok :hug: :hug:

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 08.12.18 18:08

Děkuju moc,sem už trochu klidnější,mala naopak po té ráně do hlavy je hyperaktivni a vynechala odpolední spánek a je samý úsměv,tak věřím tomu,že je v pořádku,ale šok to teda byl hrozivej :)

scentini
Závislačka 3461 příspěvků 08.12.18 19:51

Stane se no, prvni dcera mi spadla z postele a druhou mi vyklopila dcera z kocaru na dlazbu, taky parada a prezily jsme vsechny tri.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >