Čtyřkolka sporťák do terénu?

1003
16.3.20 15:45

Čtyřkolka sporťák do terénu?

Dobrý den, chtěla bych koupit nový sporťák. Máme velkého psa, takže stabilní, vhodný na vycházky do terénu. Na kočárku bych ráda takovou tu rozložitelnou boudičku, aby šel malý v případě větru či sluníčka co nejvíce zakrýt a ani z jedné strany tam netáhlo. Samozřejmě větší kola a polohovatelný do lehu, nějaký ten uložný prostor, můžete mi prosím poslat vaše tipy? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
272
16.3.20 18:55

Není čtyřkolka, ale vyzkoušela jsem jich hodně a toto je naprostý top…máme 45kg výmarského ohaře, bydlíme na horách, chodíme denně cca 15km. Thule Urban Glide 2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18713
17.3.20 09:59

@abby
všeobecně lepší je trojkolka do terénu ;) a záleží i na rozpočtu…

Thule

B-Motion 3

diskuze na toto tema:
https://www.emimino.cz/…renu-382395/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
17.3.20 11:27

Upřímně, mě ty tříkolky připadají strašně ošklivé…a rozpočet je takový…kupují kočárek na třetí dítko, dřív jsem použila sportak z trojkombinace, ale tu korbu jsem již musela vyhodit..takže dám tak max. 8000 a i to mi přijde dost…ale ojetý taky nechci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18713
17.3.20 16:47

@abby
no já bych řekla, že je to spíše o zvyku ;-)
Já taky nechtěla trojkolku, ale prostě jsem potřebovala kočár do lesa, k vodě (rybaření) atd… takže jsem musela slevit ze vzhledu a pořídila B-Motion 3, pokud chceš nějakou TOPku, tak opravdu jedině z bazaru, což je někdy mnohem lepší než nekvalitní kočár za 5 tis. nový… S kočárem jsem spokojená a vzhled mi přijde naprosto normální, hlavně že je stabilní a prostorný, že se vyspí 3leté dítě.
Do 8 tis ani nevím, jaký jiný bych ti doporučila, co tady tak ty diskuze pročítám :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7741
30.7.20 23:54

@abby Prozradíš, co jsi nakonec koupila za kočár?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama