Reklama

Čtyřměsíční je na zabití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 20:27
Čtyřměsíční na zabití

Ahoj holky, jdu si pro radu protože už jsem bezradná. Máme čtyřměsíční miminko a poslední skoro měsíc je to hrůza. Trpěl na prdíky, to už máme za sebou. Býval pohodové miminko, plakal výjinečně ( pravda je, že jsem nedělala nic co nechtěl). Teď se pořád vzteká a tím myslím pořád. V kočáru, v šátku, u kojení (nabírá přes kilo měsíčně, ale jak u toho někdy řve a kroutí se), v náručí, u hraček, před spaním a někdy i po…jediné co občas NA CHVÍLI zabere je dělat s ním opičky. Bývala jsem kliďas a přiznám se že když do mě dnes u kojení kopal a mlátil a řval hulákala jsem na muže ať ho veme a šla sem se uklidnit na vzduch. Znáte to někdo?

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 4 měsíce: Směje se na plné kolo

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 20:28

Jo a myslela jsem si že je to normálnī, ale máma má čtyři děti a jen na něj koukala, to samé kamarádky.

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 30.04.18 20:56

…a bude i hůř. Jo, určitá období si každá matka musí nějak prožít a přežít. Já naštěstí taková extempore nezažila, ale stačí se tu začíst.. nic jiného, ne popřát „vydržaj“, není.

Uživatel je onlineaxelina
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 3 inzeráty 30.04.18 20:58

Podle toho co píšeš má bud boleni bricha nebo je nevyspalý chronicky…syn byl podobný…než jsem zjistila že má prdíky a díky tomu blbě spal takže byl práve chronicky nevyspalý… dcera ted je uplně jiný kafe a hlavne já už vím že když jí uspím a ona se po pulhodine probudí tak to neznamena že už jako spat nechce a je vyspala…ale že ji neco probudilo-brisko a bude nas. aná dokud zas neusne :-) ve 4 mesicich potřebuje dítě spat jeste skoro pořád…což jsem u syna nevedela…

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9969 příspěvků 30.04.18 20:59

A byl vyšetřený, je v pořádku? Nemůže mít nějaký fyzický problém - vyrážka, střevní potíže apod.? Vyšetřovala ho pediatrička, případně někdo v nemocnici? NEMOHOU MU RŮST ZUBY?! Nkěteré děti to snášejí hůře. A pak samo může řvát i při kojení, což jinak děti nedělají.

Zkusila jsi mu dát „lidské“ jídlo? Třeba má hlad (nemohlo Ti ubýt mléko, nezačala jsi menstruovat, nejsi těhotná? prý se to může projevit na chuti) + se chuťově nudí - od dokončeného čtvrtého měsíce se přikrmovat může, a děti to často chtějí.

Druhá věc, která mě napadá, může být, že je prostě napřed, a je už v té fázi, že by chtěl, ale nemůže: podat si, pohybovat se, komunikovat… a tělo nedovolí.

Nepomůže třeba v kočárku pozvednout, aby viděl? Nepomůže ho dát třeba do hopsadla? Nepomůže si hrát s hračkami S NÍM? Ukazovat mu v knížkách apod?

Moje dcera se teda nevztekala, ale poměrně často byla nespokojená, když neměla mou plnou pozornost: neexistovalo, že by si hrála sama (to teda platilo i později).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 21:00

@axelina to asi sedí, jenže já ho dávám pravidelně spát, dělám vše možné, a on stejně usne až za cca hodinu a půl/dvě hodiny po probuzení, dřív ani kdybych se na hlavu stavěla

a kdy vám přešlo tohle vztekání? na břicho dávám snad vše co existuje, všichni říkali, že po třetím měsící to zmizí, ale zatím nic :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 21:03

@Slečna Ferka pediatrička odmítá, že by mu něco bylo (zuby taky odmítla). Už mě napadlo, jestli mu neudělat nějaké vyšetření těch střev, protože na prdíky dost trpěl. Už je to lepší, ale stejně mu dávám často švestky, protože jinak měl dost zácpu. Ale stejně mi ty švestky plive, zatím o to jídlo asi moc zájem nemá :(

Napřed asi je, už od třech měsíců se otáčí na bříško a co se vzteká tak se snad i snaží plazit a nejde mu to. Někdy se vzteká u hraček, asi s nima chce udělat něco, co mu ještě nejde :nevim: To znamená, že ti mimčo nikdy nevydrželo v pohodě samo?

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 30.04.18 21:05

Jéjé :mrgreen: Náš malej je vztekloun od narození, pořád se mu něco nelíbí. Když ho jdu přebalit a fakt jemně ho položím, tak se začne tak vztekat, že máš pocit jako bych ho vraždila, opravdu. U něj fakt stačí málo a ječí jako cvok. A on má ještě takový super pláč :mrgreen: Ani nepočítám kolikrát jsem ho dala muži s tím, že jinak ho zabiju :lol: Teď mu je 8 měsíců a zlepšení nevidím :D

@Anonymní píše:
Jo a myslela jsem si že je to normálnī, ale máma má čtyři děti a jen na něj koukala, to samé kamarádky.

Na to se vyprdni ;) Moje babička mi taky nevěřila, pak sama poznala co malý dokáže a teda uznala, že asi bude trošku citlivější. Ještě chytá hysteráky za úplně nepochopitelných okolností, vezmeš ho do ruky/přebaluješ ho/krmíš/položíš ho. Nikdy nevím kdy zase spustí, ale jinak je to zlatíčko :mrgreen: :mrgreen:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 30.04.18 21:07

@Slečna Ferka Do hopsadla čtyřměsíční dítě???To snad ne!!!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 21:08

@Macik.S promiň ale teď se cítím trochu líp :mrgreen: protože toho našeho tyhle věci většinou baví, je rád, když ho přebaluju, oblékám (kromě kloboučků), koupu…

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 30.04.18 21:13
@Anonymní píše:
@Macik.S promiň ale teď se cítím trochu líp :mrgreen: protože toho našeho tyhle věci většinou baví, je rád, když ho přebaluju, oblékám (kromě kloboučků), koupu…

Chápu :mrgreen: U našeho je třeba úplně jedno jestli mu dávám body přes hlavu nebo zavinovací, jak mu vezmu ruce, tak je zle. Položím do postýlky řev, za chvilku teda přestane, ale prostě má potřebu si pobrečet :mrgreen: Doktorka mi na to neřekla nic, jen, že miminko mi to nemá jak jinak než pláčem říct, takže se s tím musím smířit, teď už teda žvatlá, směje se nahlas, leze, tak je trošku sranda, ale na zabití je furt :mrgreen: Můj názor je, že je opravdu trošku citlivější.
Jinak já teda nekojím, ale u flašky se taky dokázal pěkně vztekat, to samé u kaše, dala jsem mu lžičku a ječí :nevim: Nenutím ho, samozřejmě, aby si zas někdo nemyslel, většinou to sní :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 21:17

@Macik.S Já už tři týdny nedělám nic jiného než kojím. Ve smyslu, že přiložím, řev. Tak ho někam uklidím, jdu se rozdýchat, za pět minut řev, chce kojit. Přiložím, řev…většinou si to dáme čtyřikrát a najednou v pohodě, napije se, nebo i usne. Podle mě mu vadí, že chce jen dudlat a teče mu mlíko. Myslela jsem že spurt, ale na to je to nějak dlouhé.

Jo a dudlík odmítá, už jsem nabízela dvacet druhů, s medem, cukrovou vodou..prostě nic.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 30.04.18 21:17

Nerostou mu zuby? ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 21:17

@Agneth Podle doktorky ne :nevim: Mně připadá, že hodně slintá a pořád něco cumlá, ale prý to takhle v tom věku dělají všechny děti.

Macik.S
Kecalka 286 příspěvků 30.04.18 21:20
@Anonymní píše:
@Macik.S Já už tři týdny nedělám nic jiného než kojím. Ve smyslu, že přiložím, řev. Tak ho někam uklidím, jdu se rozdýchat, za pět minut řev, chce kojit. Přiložím, řev…většinou si to dáme čtyřikrát a najednou v pohodě, napije se, nebo i usne. Podle mě mu vadí, že chce jen dudlat a teče mu mlíko. Myslela jsem že spurt, ale na to je to nějak dlouhé.Jo a dudlík odmítá, už jsem nabízela dvacet druhů, s medem, cukrovou vodou..prostě nic.

Nemůže ho bolet bříško? Nebo fakt ty zuby? Náš zuby taky hodně prožívá.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama