Cucfleky, cucáky - jaké máte zkušenosti, názory?

1959
26.3.17 22:53

cucfleky,cucáky? názory? nasmějeme se ?

Ahojky, kolikrát vidím na holkách cca mého věku cucáky, cucfleky, nikdy jsem moc nevěděla co to zanemná nebo označuje, já sama to nemám ráda nelíbí se mi to, ale názory se jaksi liší, tak by mě zajímalo jaký na to máte názor, a co to podle vás popřípadě znamená, setkali jste se s tím někdy vy osobně? třeba se i zasmějeme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21152
26.3.17 22:59

Já dostala od mámy facku cca v 16, že mám cucflek. Protože jsem zarputile tvrdila, že to není cucflek. V té době jsem byla schopná dát klukovi leda tak nevinnou pusu. Ukázalo se, že je to šmouha od čokolády. Mám ji ráda dodnes ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
26.3.17 22:59

Nevim co znamena tveho veku, myslim ze u pubertacek se to da prehlidnout, taky nejsem zrovna priznivec, u dospele zenske se mi to nelibi uz ani trochu, prijde mi to trochu detinsky, ze se ty lidi nedokazou kontrolovat. Osobne se s tim asi setkal kde kdo, nejsem vyjimka (ale tak nekdy v 15-16 letech) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
26.3.17 23:02

Nastesti (bohuzel?) jsem nikdy nemela partnera, ktery by mel potrebu znackovat si teritorium. :lol: :nevim:
Nekde jsem cetla, ze muze v extremu zpusobit trombozu a paralyzu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
26.3.17 23:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1585
26.3.17 23:09

Nevadí mi to, je to každého věc. Ale je pravda, že to nevypada úplně hezký, prostě modřina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21152
26.3.17 23:10
@ejhle píše:
@Russet :lol: :palec:

Ty se směješ, ale víš, jak mi tenkrát bylo? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
26.3.17 23:51

Tenkrát mi ho kluk udělal na krku, bylo to ale spíš takový blbnutí než při milování :lol: Doma jsem rodičům řekla, že někdo otevíral Rychlé špunty a střelil mě do krku :Dnevím co mě to tenkrát napadlo za výmluvu :mrgreen: jinak dnes když se s přítelem milujeme, občas se mi takovej lehkej cucak objeví třeba na prsu, i když me tam jen líbá. Hned se mi všude ukážou modřiny když jen o něco zavadím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
27.3.17 00:04

@Russet no jooo, to jsou ty detske krivdy. Ale. Muzes si za to sama. Jak se, prosim Tebe, ji cokolada, ze mas smouhu i na krku :think:
Ne, vazne-nevazne, prislo mi to jako velice povedena historka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19975
27.3.17 00:15

…za našeho mládí byla výmluva - spálila jsem se od kulmy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 00:59

Nelíbí se mi to a pokud se tak děje cíleně, tak to vypadá, že si jeden není jist druhým.
Takové označování v tom vidím. Je to jev, který zaznamenávám u hodně mladých lidí, spíš ještě dětí.
Měla jsem kamarádku, věk cca 16 let a ta si v tom libovala, pak ji za to mamka zliskala a bylo po zálibě.
Osobně jsem ráda, že na mě tuhle praktiku moc kluků nezkusilo, ale já o tom i mluvivala, že se mi to nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14548
27.3.17 01:06

Přijde mi to dost pubertální. Jako ukázat, že já mám kluka (co si pamatuju, tak spolužačky na základce cucflek sice schovávaly, ale na záchodech se pak ostatním chlubily :D ) a kluk je pak borec, co si holku označkoval… Nějak nevím, co by se mi na „modřině“ mělo líbit :nevim:
Svůj první (a jediný) cucflek jsem měla v osmadvaceti, kdy se mi ve chvilce nepozornosti přisálo hladové mimino do výstrihu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
27.3.17 05:55

Na tohle ja nikdy nebyla :) mela tak 2× a to me bylo jeste náct ale mám známou, je ji 42 a ta ma skoro pořád :) tenkrát jsem musela vysvětlovat spis odřený záda a nebo kolena :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
877
27.3.17 06:04

Mě to příjde také pubertální :D. Mám v práci kolegu a kolegyni ( 26 let ) a taky jeden den přišli oba s cucfleky všude po krku, nesnažili se to ani něčím zakrýt a ona se tam s tim promenádavalo, jako by měla nové tetování :lol: :lol:. Dokonce tam oba po sobě i lezou, nejsem žádná puritánka, ale přijde mi to neetické :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
27.3.17 06:48

@Verukas taky jsme n3co podobneho meli v kanclu. Prava legrace nastala po jejich rozchodu. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama