Cukání, záškuby svalů pod levým žebrem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 22:16
Cukání, záškuby svalů pod levým žebrem

Neměl jste někdo něco podobného… Toto už mám asi 14 dnů… Může to být ze zad? Někde sem četla, že by to mohlo být i nedostatek hořčíku… K Dr se chystám ve čtvrtek dekuji

Reakce:
Lucius08
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 24.06.19 22:52

Hořčík :palec: vždy mi na to pomůže.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 07:53

Já jsem měla v těch místech nepříjemné pocity, ne vyloženě škubání ale ani ne bolest, prostě jen jsem o tom místě věděla. Bylo to od zad, nejvíc mi pomohl jeden výborný cvik, že si lehnu, pokrčím kolena, dám si do těch míst pod páteř polonafouklý balonek, zkřížím ruce pod hlavou a tu hlavu zvednu (jako bych chtěla dělat sklapovačku) a jemně se na tom balonku vrtím a sjíždím z něho do stran, trochu se při tom na tom balonku i různě zakláním a natáčím, tím se parádně natáhne to místo pod žebrama a když je natažené, tak prodýchávám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:54

@Lucius08 který bych si měla koupit? Jen hořčík nebo magne B6.. od Dr mi doporučeno kupovat si vitamín b dělají se mi často opary… Myslíte že to můžu kombinovat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:55
@Anonymní píše:
Já jsem měla v těch místech nepříjemné pocity, ne vyloženě škubání ale ani ne bolest, prostě jen jsem o tom místě věděla. Bylo to od zad, nejvíc mi pomohl jeden výborný cvik, že si lehnu, pokrčím kolena, dám si do těch míst pod páteř polonafouklý balonek, zkřížím ruce pod hlavou a tu hlavu zvednu (jako bych chtěla dělat sklapovačku) a jemně se na tom balonku vrtím a sjíždím z něho do stran, trochu se při tom na tom balonku i různě zakláním a natáčím, tím se parádně natáhne to místo pod žebrama a když je natažené, tak prodýchávám.

Zkusím děkuji :kytka:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 25.06.19 10:08
@Anonymní píše:
@Lucius08 který bych si měla koupit? Jen hořčík nebo magne B6.. od Dr mi doporučeno kupovat si vitamín b dělají se mi často opary… Myslíte že to můžu kombinovat

Magne B6 je hrozně slabučke… nejlepší jsou takové ty prášky. Magnosolv ale nevím jestli to není jen na předpis. Každopádně mi zabírá jen to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 11:16

@Lucius08 V Magnosolvu jsou umělá sladidla :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 14:13

@Lucius08 to sem měla v těhotenství.. a měla sem po něm vždy průjem

Váš příspěvek
Reklama