Cukrářská barva ze supermarketu

522
4.11.19 21:31

Cukrářská barva ze supermarketu

Ahoj dámy, mám dotaz :-)
Peču dort a budu ho potahovat hmotou K2, kterou chci zbarvit. Teď jsem zjistila, že moje profi barva má expiraci do ledna 2018 a ptám se- máte zkušenost s barvami ze supermarketu, například od Dr. Oetkera? Obarvi mi tu hmotu? Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20609
4.11.19 21:33

Jj obarvi.Ve finale je to vsechno na jedno brdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1268
4.11.19 21:50

Ja mela pred mesicem, tu od dr, cervenou a prislo mi ze tak divne smrdi :nevim: kamaradka mi doporucila praskove tak na vanoce objednam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20609
4.11.19 22:46
@Peggy54 píše:
Ja mela pred mesicem, tu od dr, cervenou a prislo mi ze tak divne smrdi :nevim: kamaradka mi doporucila praskove tak na vanoce objednam

Praskovy mne osobne prijdou nejhorsi zase :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1268
4.11.19 22:55

@wildcherry uvidim, pro sychr koupim i gelove, ty mam overene od cukrarky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20609
4.11.19 23:04
@Peggy54 píše:
@wildcherry uvidim, pro sychr koupim i gelove, ty mam overene od cukrarky ;)

Na gelovky fakt nenecham dopustit, ale uvidis :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1747
4.11.19 23:12

Za mě doporučuji taky gelové pracovali jsme s nimi na praxi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
522
5.11.19 08:21

Díky všem, koupím tedy ty gelové od Dr. Oetkera a snad všechno obarvím tak, jak mám :) Mě právě i zaráží, že jsou o dost levnější, než ty profi, proto jsem se bála :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20609
5.11.19 09:19
@Monikap3 píše:
Díky všem, koupím tedy ty gelové od Dr. Oetkera a snad všechno obarvím tak, jak mám :) Mě právě i zaráží, že jsou o dost levnější, než ty profi, proto jsem se bála :)

Je pravda, ze jsem slozeni nestudovala, ale myslim si, ze je to vsechno jedna chemicka srajda, ze je to prast jak uhod. Jenomze ne vse jde barvit prirodne kvuli vysledku, nebo na to clovek nema vzdy cas.Ja co chodim do specializovaneho obchudku, tak ty ceny jsou podle me silne premrsteny, jenomze zase vsechno na jednom miste, podle me na sebe potrebuji vydelat, platis znacku atd.Moje zkusenost, ze at koupim gelovky kdekoli (i supermarket),barvi dobre. Dokonce mam doma profi fialovou a 2× moc s odstinem spokojena nejsem.Ve smetane super, ale treba v mascarpone, tvarohu, nebo i do Agaru fuj a fialova, co jsem brala v Tescu (nevim znacku),tak mnohem hezci vysledek.Leda ze by ta profi byla prirodne barvena, ale mam tak zaprasenou lahvicku, ze to neprectu :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama