Čůrá po troškách, stěžuje si na bolest

195
4.4.17 09:56

Čůrá po troskách, stěžuje si na bolest

Dcera tři roky, je nachlazená. Včera jsme byli u dr. kvůli kašli atd. A dneska jak se probudila tak se vyčůrala dost do nočníku a od té doby každou chvilku chce na nočník a trochu se vyčůra. Od sedmy rána tam byla asi už 10× ( vždy malinka loužička, ani to nezaplnilo dno nočníku) i si trochu ucurkla do kalhotek. Tohle jinak nedělá, vždy se vyčůra po spaní a pak třeba až kolem desáté… A stěžuje si že ji bolí pipinka. Pak zase ji to přejde a hraje si normálně. Nemáte někdo zkušenost? Pokud se to bude opakovat i zítra, tak sní samozřejmě Zajdu k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4.4.17 09:57
@divomys píše:
Dcera tři roky, je nachlazená. Včera jsme byli u dr. kvůli kašli atd. A dneska jak se probudila tak se vyčůrala dost do nočníku a od té doby každou chvilku chce na nočník a trochu se vyčůra. Od sedmy rána tam byla asi už 10× ( vždy malinka loužička, ani to nezaplnilo dno nočníku) i si trochu ucurkla do kalhotek. Tohle jinak nedělá, vždy se vyčůra po spaní a pak třeba až kolem desáté… A stěžuje si že ji bolí pipinka. Pak zase ji to přejde a hraje si normálně. Nemáte někdo zkušenost? Pokud se to bude opakovat i zítra, tak sní samozřejmě Zajdu k dr.

Tyhle obtíže jsem měla, když u mě byl zánět močových cest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18992
4.4.17 10:02

@divomys Jdi s ní k tomu doktorovy hned, vem s sebou do čisté zkumavky nebo vyvařené sklenice moč.
Tvoje dítě má zřejmě zánět močobvých cest a budou nutná antibiotika, pokud už si stežuje na bolesti při močení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
4.4.17 10:03
@divomys píše:

Jdi hned, nebo chceš zanedbat zánět a být s ní v nemocnici? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4099
4.4.17 10:17

Hned k doktorovi a moč s sebou, je to zánět močových cest a pokud se to rozjede ještě víc, tak je to průser. Navíc to opravdu hodně bolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5624
4.4.17 10:17

Vem moč do zkumavky a běž k doktorce. Ne zítra - hned. Zánět močových cest není žádná sranda a čím déle se čeká, tím hůře se to pak léčí a navíc - ta bolest, jak se to pořádně rozjede, je strašná. Ten stav se může horšit po hodinách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
4.4.17 10:35
@divomys píše:

Běž k doktorce hned, určitě má zánět močových cest…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 10:44

@divomys Jdi hned k dr s dcerou to bude zánět mocaku. Syn mi na to trpí a dr mi už automaticky dala framikoin mast do zásoby abych tam nemusela pořád chodit. Jinak doporučuji přivařit vodu a tu dát do nočníku, kýble, lavoru a dceru tam dávat vyčůrat pomůže ji to tu moc hned redit a nebude ji to bolet/pálit při čůrání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
4.4.17 11:29

Tohle je typický příznak zánětu močových cest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
4.4.17 13:04

@Soňa Zacharová framikoin je dobrý na zánět močových cest? Jako mazat sním pipinu a to pomůže? Slysim prvně? A horkou vodu, jako že do ní bude čurat, ta para taky pomůže? Aby se ještě nespalila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
4.4.17 13:06

Jinak volala jsem dr. takže tam zanesu její moč a uvidím co mi řekne. Dcera už záněty močových cest měla asi před rokem a půl, ale projevoval se jí úplně jinak, ne takhle. Vždycky měla teploty. Teď naštěstí nic. Ale od desíti hodin to už nedělá a curala normálně před spaním a že ji to už nebolí. Teď spí, takže uvidíme co ta moč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
4.4.17 16:12

Tak má antibiotika. Papírek na moc zareagoval ihned. Zítra ještě dáme moc do laborky. Tak snad jsme to podchytli co nejdříve a bude brzo fit. Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 18:03

@divomys Klukům se dává pod kůži k žaludu nevím jak je to u holčiček. Ta voda musí být studená ale převařena. A ještě jsem zapomněla dodat že je dobré i v převařené vlažné vodě koupat bez mýdla atd. Jen ve vodě. Většinou do týdne má malý klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama