lék na akné Curacné - druhé kolo 20mg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucieee99
Povídálka 11 příspěvků 26.11.18 18:05
Curacné druhé kolo 20mg

Ahoj holky, v březnu 2018 jsem brala 3 měsíce Curacné (lék na akné) 20mg pleť byla pak super, ale teď tak měsíc zpět se mi akné vrátilo v příšerný podobě a doktorka mi řekla, že mi ta doba asi nestačila, že ta léčba má trvat cca 6-12 měsíců a mně to dala jen na takhle málo a proto se mi to vrátilo.. takže mi předepsala druhé kolo léčby. Je tu někdo kdo léčbu lékama s isosterinem opakoval 2×? Pomohlo to podruhé? Taky mě doktorka vyděsila s tím, že bych po druhém kole neměla otěhotnět asi 2 roky a já teď nevím, jestli jsem jí jen neposlouchala a říkala roky nebo měsíce.. protože po prvním kole léčby jsem nesměla otěhotnět 1 měsíc po vysazení.. + brát spolehlivou antikoncepci atd atd, ale to je jiné téma :) děkuji za odpověď a prosím ať mi sem nikdo nepíše, jak jsou tyhle léky zlé a mají špatný vliv na játra atd, tohle už je na mně, jestli to chci brát pod takovým rizikem, ale jelikož jsem po 1. kole měla všechny testy stejné jako před braním, tak se toho nijak neděsím a chci znát odpověď pouze na to 2. kolo léčby+ výsledky a těhotenství

Reakce:
-Evka-
Závislačka 3728 příspěvků 26.11.18 18:21

A co příbalový leták?
V něm píší o pěti týdnech po ukončení léčby, takže bych řekla 2 měsíce.

Lucieee99
Povídálka 11 příspěvků 26.11.18 18:26

@-Evka- já právě nevím, nikde jsem nenašla jak je to po více kolech braní :( na příbalovém letáku co mám já doma je ten měsíc a víc nic, žádná zmínka o tom, když se to bere víckrát po sobě :( a děkuji za odpověď! :lol:

-Evka-
Závislačka 3728 příspěvků 26.11.18 18:27

@Lucieee99 Předpokládám, že kdyby ta doba byla delší, tak by to bylo i v příbalovém letáku.

Lucieee99
Povídálka 11 příspěvků 26.11.18 18:32

@-Evka- děkuju moc za vaší odpověď, máte pravdu :* bylo by to tam asi někde napsaná, že po více užívání se doba prodlužuje atd atd :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >