Čuraní u dvouletého syna.

16
29.6.21 19:54

Čuraní u dvouletého syna.

Dobrý den, omlouvám sa za dost divný dotaz. Chci se zeptat, zda je normální, když můj dva a půl letý syn potřebuje čurat a čura, že se mu dosť zvětší a postaví penis? Pod predkožkou prúsvitá aj žalud. Pak po vyčúraní se vše vráti k normálu. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3706
29.6.21 20:16

Přes den možná, moc jsem nesledovala. V noci a když je rozespaly tak se mu vylozene postaví a jinak mu dlouho nešel přetahovat a při curani měl balooning. Jestli ho dává curat i chlap tak se zeptej jeho, má s tím krapet víc zkušenosti než plný forum ženských (myšleno v dobrém ;) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
29.6.21 20:41
@hospodki píše:
Přes den možná, moc jsem nesledovala. V noci a když je rozespaly tak se mu vylozene postaví a jinak mu dlouho nešel přetahovat a při curani měl balooning. Jestli ho dává curat i chlap tak se zeptej jeho, má s tím krapet víc zkušenosti než plný forum ženských (myšleno v dobrém ;) )

Chlap se právě ptal mně, zda je to v pořádku :roll:  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
29.6.21 20:56

Měla jsem to u syna také, dnes je mu 14 let a vše je v pořádku. On i tu předkožku měl trochu zúženou, jakoby do špičky. Neplašila bych ale pro jistotu se můžeš zeptat doktorky až se synem půjdete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9410
29.6.21 21:05

Mě se vždy doktorka ptala, jestli jim “balonkuje”. Pokud ano, musí se to řešit. Znamená to, že má velmi zúženou předkožku, plynou z toho rizika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
29.6.21 21:46

Synovi nebalonkuje, myslím, že s predkožkou není problém, dá se protáhnut..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3706
30.6.21 07:02
@Molu hele budu sledovat, kluk má čerstve tři a většinou chodí sám, ale občas ještě chce pomoci. v noci a ráno má rozhodne stožár a přes den se mu taky asi trochu postaví když cura. Ale když nad tím tak přemýšlím, tak mu snad stojí skoro furt, chlap no :mrgreen: jinak manžel taky kolikrát prijde s nějakým dotazem až si klepu na čelo, ze snad on by to měl vědět lip.
@tulipán píše:
Mě se vždy doktorka ptala, jestli jim “balonkuje”. Pokud ano, musí se to řešit. Znamená to, že má velmi zúženou předkožku, plynou z toho rizika.

Balonkovani nevadi když moc odtéká. Kluk taky měl a stacilo denně cvičit a namazat bepanthenem pro udržení elasticity a snad za měsíc max dva bylo po problému. Do dvou let, možná dele jsem to vůbec ale neresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9410
30.6.21 09:32

@hospodki Take jsme mazali a cvicili a to nebalonkovali. Reseni je, ze se cvici, maze, nekomu predkozka povoli a nekomu ne, pak nastupuje urolog/ chirurg. Balonkovani vadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat