Cvičební plán na doma

1219
29.3.17 12:37

Cvičební plán na doma

Ahoj, chtěla bych sestavit plán cviků, ale na doma. Neco jako bývá dieta na miru, existuje i cvičení? Klidně budu docházet na premereni appd, ale prostě jako vicenasobna pracující matka nemám čas na pravidelné dochazeni do fitka. Doma cvicim, ale časově tak, jak mi to vyjde. Někdy v 18h, jindy ve 20 nebo až v 21.
Díky i za vaše typy na trenéry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27494
29.3.17 12:49

@alimdar ted vyšly nějaké cviky i s ukázkami na idnes, celkem se mi to zdálo jednoduché a pochopitelné, cca před měsícem tam byly i nějaké kombo cviky a to mi přišlo děsivé (ale možná je to jen můj dojem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
29.3.17 12:54

@acimedaca děkuji, ale já bych chtěla právě něco na míru pro mé potřeby. Cviků znám spousty, ale jak je poskladat :nevim:. Doma mam orbitrek, tak cvicim na něm, ale chtěla bych změnu. A hlavně zpevnit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
29.3.17 13:04

A kolikrát tydne a kolik casu na to mas?? Mas i cinky doma??a co jídlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
29.3.17 13:13

@alimdar to by měl zvládnout každý trenér ve fitku, sestavit takový plán. Takže bych si zaplatila pár hodin s trenérem, aby viděl, jak na tom jsi, ukázal ti, jak cviky správně provádět, vysvětlíš mu, co chceš (jaké výsledky od toho cvičení očekáváš), jaké máš možnosti a zároveň ty sama zjistíš, jestli ti vyhovuje jeho styl, pak ti sestaví nějaký plán a už budeš cvičit sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
29.3.17 13:23

@apocalypsa cvičit můžu klidně denně, ale prostě nejsem schopná pravidelně od do někam dochazet. Máme 3 děti, takže ty jsou samozřejmě prioritou.
Cvicim na orbitrku, denně 40 minut, spíš na rychlost a potit se / spalovat než posilovat.

Ted držím jídelníček na miru a mám dole 6,5kg za měsíc, takže jidlo zdravé a vyvážené.

@Zireael no něco takovyho jsem si prefstavocala, ale nebyla jsem si jistá, zda na to někdo vůbec přistoupí. Par hodin asi nebude finančně zajímavé. Ale máš pravdu, zkusim to.

Já chci uz jen cca 5 kg a hlavně zpevnit.

Mám 65,5 kg při 161cm a věk 40+, takže určitě nechci anorektickou postavu, ale ženské tvary

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
29.3.17 13:28

Ano jídlo je první rada proto se ptam a zpevnit tělo…zpevni ti je zátěž…cinky a posilovaci cviceni. kardiem zhubneš ale zpevnis timhle…mam kurz a sama jsem si timto pri mateřské prosla. vunec nevadí ze cvičíš v nepravidelný cas hlavne aby to cviceni bylo a je jedno jaký cas @alimdar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
29.3.17 13:34

@alimdar Většina lidí si zaplatí trenéra jen na pár hodin, takže se toho určitě neboj. Pak je dobré se jednou za čas vrátit, aby se zhodnotily výsledky a plán se třeba nějak upravil, ale to může být třeba jednou za měsíc, dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
29.3.17 13:37
@Zireael píše:
@alimdar Většina lidí si zaplatí trenéra jen na pár hodin, takže se toho určitě neboj. Pak je dobré se jednou za čas vrátit, aby se zhodnotily výsledky a plán se třeba nějak upravil, ale to může být třeba jednou za měsíc, dva.

Souhlasím. ono jde i o techniku…trener ukaze jak spravne cvicit…a vunec neni blbe ze jde o par hodin…on tam od toho je????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
29.3.17 13:40

@apocalypsa ten jídelníček je super, nebo aspoň mě vyhovuje, v tom, že jde o běžná jidla s upravenou gramáži. Naucila jsem se jist pravidelně a tak, že nehladovim a nemam chut na sladké.

Nejsem extrémně tlustá, oblikam velikost 38, někdy už i 36, ale jsem rozkydla. Ach ta celulitida.

Jak rikam, nejdřív ještě ne o zhubnout a pak zpevnit. Kdybych posilovala už ted, tak mi asi zůstanou stávající rozměry nebo ne?

Moc děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
29.3.17 13:46

@Zireael @apocalypsa tak jo, zkusím zajit do fitka.
Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
29.3.17 13:50

Stávající miry ti nezůstanou díky zatezi s cinkama tělo taky dost spaluje je to pro něj zátěž ono pak zase zalezi kolik je opakovani daného cviku a jakou mas zátěž…uvidis trenér řekne…tak hodne štěstí…rozkydlost znám…z 85 kg sem sla na 62kg a na cinky nedam dopustit!!! @alimdar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
29.3.17 14:02

@apocalypsa děkuju, já měla teda jen 72 a ted 65,5, ale když se zadari na těch 60, budu šťastná a spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
29.3.17 17:45

To půjde…zvladnes to, at se daří :kytka: @alimdar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu