Cvičení a jídelníček

PeBe24
16.5.16 13:53

Cvičení a jídelníček

Ahoj holky, chtěla bych poradit, nebo slyšet váš názor. Mám 73kg na 173cm. Chtěla bych zhubnout tak 10kg, trošku břicho, ale hlavně nohy :-( Mám po dvou dětech.
Tak z 80% jsem nesnídala, pak něco pojedla, oběd taky jen sem tam, pak se večer nacpala, během dne cpala sladké, vypila i litr kofoly a max.litr piti slazeneho nebo caj.
Je to 12 dni co cvičím Jillian, vypiju i 3 litry čisté vody. Nejím sladké, za celou dobu jsem 1× zhřešila a tak ze 3× měla jen gumového mevídka.
Snídaně: celozrn. rohlík se šunkou nebo pomaz. máslo, nebo kousek domácí buchty
Svačina: kousek ovoce
Oběd: maso se zeleninou, rizoto, těstovin. salát, kuřecí vývar, včera omáčku s kolínkama - malé porce
Svačina: Opět buď ovoce, nebo jogurt, nebo plátek bábovky
Večeře: Zelenin. salát, celozr.rohl.se šunkou nebo zeleninou

Myslíte, že i s takovým jídelníčkem můžu něco zhubnout? Poradíte co ještě tak na jídlo a na obědy?
Nechci vynechat úplně vše co by se mělo, protože chutě jsou silnější a to vím, že bych nevydržela… A ještě, když třeba raz za deset dni nebo tak bych zhřešila, je to veliký problém?
Od středy chci ještě přidat cvičení na stepperu.
Děkuji za názory

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

24361
16.5.16 14:11

Asi zhubnrs, ale mas tam malo jídla a moc sacharidu a malo bílkovin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PeBe24
16.5.16 14:16

@pikola Ja se v tom prave vubec nevyznam :-( moc sacharidu, to je v jakem jidle? a malo bilkovin, tzn.mam si treba vajicka delat? A na svacinu si dat vic, nez treba jedno kiwi?
Moc dekuji za odpoved

• Citovat
  • Upravit
24361
16.5.16 14:19

Najdi si kalorickr tabulky nabo stob a zacni si psát co jis. A hned uvidis čeho je malo a moc. Takhle tezkorict, nepises kolik čeho a z čeho co je. Ale dopoledne ovoce, odpoledne už ne a žádné buchty, ty leda k snídani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33015
16.5.16 14:31

Zajdi si k nutri poradně..některé to mají na pojištovnu takže neplatíš nic..zrovna ted chodím..řekně ti co máš jíst, jaké porce čeho atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
16.5.16 14:34

Nebo koukni na FCB na skupinu Ovládněte svůj metabolismus s Jill tam dokáží poradit, podle mě jíš málo. :nevim: zvlášť když cvičíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33015
16.5.16 14:35

Já si teda plním jídelníček na kaloricke tablulky cca 14 dní a nikdy jsem ještě nedosáhla 100% vláknin, sacharidu a bílkovin co mám ddd…tak nevím co navíc jíst. za 14 dní mám schuzky tak to musím vymyslet..zase když si dám něco navíc, tak mi to přidá i tuky a to nemužu protože už mám ddd třeba skoro plný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33015
16.5.16 14:37

Jo podle mě jíš taky moc malo pokud cvičíš denně musíš přídat více jídla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PeBe24
16.5.16 14:59

@smurfka a kdyz budu jist malo, tak to je spatne jo?

• Citovat
  • Upravit
33015
16.5.16 15:03
@PeBe24 píše:
@smurfka a kdyz budu jist malo, tak to je spatne jo?

ano..nebudeš hubnout, telo si bude dělat zásoby a to hlavně zásoby tuku…málo muzes jíst když máš sedavý den ( a to i tam musíš jíst správný počet kalorií nebo kilojaulů )..když máš aktivitu tak musíš jíst ještě víc..aby mohlo tělo papat a nedělat si zásoby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12225
16.5.16 15:10

@PeBe24 ahoj gratuluju ke změně jídelníčku a motivaci co más :kytka:
Ovoce bych jedla jen dopoledne…Buchtu k snídani ne. Ale jestli máš ráda sladký snídaně tak co třeba ovesnou kaši s ovocem, oříšky? Nebo chléb tence namazaný máslem či margarínem a lžičkou medu?
Ty svačiny jen ovoce mi přijde hrozně málo kort pokud jsi začala cvičit.
Odpoledne co zkusit třeba Cottage sýr s kouskem pečiva malýho, zeleniny.
K večeři si můžeš dát menší porci třeba toho co k obědu.
Nejsem zastáncem diet bez příloh a sacharidů. Akorát nebudeš mít energii na cvičení a zpomalíš si metabolismus…
JInak si myslím, že jsi si to upravila hezky na to co jsi jedla a pila dřív :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PeBe24
16.5.16 15:38

@ametyst moc moc dik. Sladke snidane nemusim, ale kdyz uz pecu pro deti a chlapa, tak nedej si kousek :-D tak jen kam to zaradit :-D. To ze nejlepe nikam, vim. Ale i tak… :-D uvidime jak dlouho mi to vydrzi, zatim to je kraaatka doba.

• Citovat
  • Upravit
PeBe24
16.5.16 15:38

@ametyst moc moc dik. Sladke snidane nemusim, ale kdyz uz pecu pro deti a chlapa, tak nedej si kousek :-D tak jen kam to zaradit :-D. To ze nejlepe nikam, vim. Ale i tak… :-D uvidime jak dlouho mi to vydrzi, zatim to je kraaatka doba.

• Citovat
  • Upravit
2387
16.5.16 16:53
@PeBe24 píše:
Ahoj holky, chtěla bych poradit, nebo slyšet váš názor. Mám 73kg na 173cm. Chtěla bych zhubnout tak 10kg, trošku břicho, ale hlavně nohy :-( Mám po dvou dětech.
Tak z 80% jsem nesnídala, pak něco pojedla, oběd taky jen sem tam, pak se večer nacpala, během dne cpala sladké, vypila i litr kofoly a max.litr piti slazeneho nebo caj.
Je to 12 dni co cvičím Jillian, vypiju i 3 litry čisté vody. Nejím sladké, za celou dobu jsem 1× zhřešila a tak ze 3× měla jen gumového mevídka.
Snídaně: celozrn. rohlík se šunkou nebo pomaz. máslo, nebo kousek domácí buchty
Svačina: kousek ovoce
Oběd: maso se zeleninou, rizoto, těstovin. salát, kuřecí vývar, včera omáčku s kolínkama - malé porce
Svačina: Opět buď ovoce, nebo jogurt, nebo plátek bábovky
Večeře: Zelenin. salát, celozr.rohl.se šunkou nebo zeleninouMyslíte, že i s takovým jídelníčkem můžu něco zhubnout? Poradíte co ještě tak na jídlo a na obědy?
Nechci vynechat úplně vše co by se mělo, protože chutě jsou silnější a to vím, že bych nevydržela… A ještě, když třeba raz za deset dni nebo tak bych zhřešila, je to veliký problém?
Od středy chci ještě přidat cvičení na stepperu.
Děkuji za názory

Ja jedla podobně jako ty, jen odpo svačina byla pečivo s něčím, večer samotná zelenina, sýr, šunka a bez cvičení jsem zhubla téměř 10kg. Ted cvicim, beham, vice hresim, váhu celkem držím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PeBe24
16.5.16 18:05

@danik tak to je supeeer :-). A to sis nedala absolutne nic sladkeho? Dodrzovala jsi to fakt podstive? A jak dlouho jsi to tak vydrzela?

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama