Cviceni a pohybove hry pro deti 5-8 let.

1039
13.9.10 17:39

Cviceni a pohybove hry pro deti 5-8 let.

Cviceni a pohybove hry pro deti 5-8 let.

Ahoj holky a kluci, maminky a tatinkove.
Mela bych prosbu.
Chystam se zorganizovat pravidelne cviceni pro skupinu 6-10 deti ve veku 5-8 let.
A potrebovala bych par typu a napadu jak je zabavit cca na 50 minut.
Uvitam popis detskych pohybovych her, rikanek s pohybem, proste cehokoliv, co aspon trochu se k aktivnimu programu pro deti hodi.
Jeste mala poznamka – jsme omezene prostorem, cvicit se bude v mistnosti cca 20 m2.
Treba seznam her ci aktivit se bude hodit i ostatnim maminkam, preci casto je potreba zabavit pocetnejsi detskou navstevu.
Tak si vzpomente a popiste jake hry rady hraji vase deti, treba i vite, co zajimaveho delaji na telocviku ci v skolni druzine.
Za napady predem dekuji.
Alina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

sophinka
13.9.10 17:45

koukni do fotogalerie najdeš tam ,,předškoláky,, a možná bychom mohli pokračovat a každý tam vkládat ze svých zkušeností a tím si navzájem pomoci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Michaelakkk
13.9.10 17:50
sophinka píše:
koukni do fotogalerie najdeš tam ,,předškoláky,, a možná bychom mohli pokračovat a každý tam vkládat ze svých zkušeností a tím si navzájem pomoci :kytka:

To bych byla moc ráda kdyby jste tam všichni vkládali své nashromážděné věci :-) už jsem tam i asi 16 pohybových her přidávala… A myslím, že jsem tam označila možnost aby tam každý mohl něco přidat že? A jinak líbí se fotoalbum bude vám k potřebě?? V počítači toho mám ještě jednou tolik každý den se pokusím přidat něco :-)

• Nahlásit
  • Citovat
18313
13.9.10 18:18

Míšo, nevím jestli si vzpomeneš, ale kdysi jsme si psali o té Zapletalově encyklopedii „HRY“ (Hry v přírodě, Hry v tělocvičně, Hry ve městě a na vesnici…) Ještě jsem nepotkal nic tak rozsáhlého jako je toto.
Ale myslím, že jsi psala, že ji máš buď ty nebo někdo z tvých známých… No pak už myslím stačí jenom udělat nějakou variantu základní hry - a dá se tak jet do nekonečna…
Pro ostatní: ta encyklopedie vyšla na konci 80. let a pak v reedici asi za pět let znova. (Tuším že vždycky v nakladatelství Olympia…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka
16.9.10 19:42
Michaelakkk píše:
sophinka píše:
koukni do fotogalerie najdeš tam ,,předškoláky,, a možná bychom mohli pokračovat a každý tam vkládat ze svých zkušeností a tím si navzájem pomoci :kytka:
To bych byla moc ráda kdyby jste tam všichni vkládali své nashromážděné věci :-) už jsem tam i asi 16 pohybových her přidávala… A myslím, že jsem tam označila možnost aby tam každý mohl něco přidat že? A jinak líbí se fotoalbum bude vám k potřebě?? V počítači toho mám ještě jednou tolik každý den se pokusím přidat něco :-)

jsi zltíčko k nezaplacení :srdce: :kytka: zítra se na to vrhnu já…taky musím něco přispět :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Katkannn
17.9.10 22:25

Ahoj,

chápu dobře že bude cvičení v místnosti 5×4 metry? Pro cca 10, už celkem velkých dětí? Jak se tam chcete vejít?
Pravidelné cvičení, tedy předpokládám bude pro „veřejnost“ a ne pro Tvoje vlastní děti, máš tedy za sebou potřebné kurzy a cvičitelák? Jinak je to dost o kejhák, pokud se něco stane.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
1039
19.9.10 14:31

Pro Katkannn - je to vse v pohode a pojistene :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
19.9.10 14:34

Katkann, a nezname se nahodou osobne? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katkannn
19.9.10 21:33
Alina… píše:
Katkann, a nezname se nahodou osobne? :wink:

Určitě ne. Ale chápu že podobně blbý dotazy má asi víc lidí :-)
K.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama