Cvičení, běhání 2020

Anonymní
31.12.19 11:39

Cvičení, běhání 2020

Cvičení, běhání rok 2020
Ahoj, Co takhle změnit svojí formu? Jsem mladá holka a chci se cca od 6.ledna věnovat cvičení a běhání! Je tu někdo se stejnými plány? Co kdybychom se podporovali? Založila bych na ig soukromý účet, kde bychom se všichni podporovali! Bereme všechny věkové kategorie! Všechno by bylo soukromé pouze mezi námi. Kdo do toho jde semnou? Insta účet - 2020novycil :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36668
31.12.19 11:50
@Anonymní píše:
Cvičení, běhání rok 2020
Ahoj, Co takhle změnit svojí formu? Jsem mladá holka a chci se cca od 6.ledna věnovat cvičení a běhání! Je tu někdo se stejnými plány? Co kdybychom se podporovali? Založila bych na ig soukromý účet, kde bychom se všichni podporovali! Bereme všechny věkové kategorie! Všechno by bylo soukromé pouze mezi námi. Kdo do toho jde semnou? Insta účet - 2020novycil :D
jsem starsi holka a beham i bez instace:). Nepotrebujes insta, ale vzit tenisky a vyrazit klido ted.ja jdu za chvili.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2000
31.12.19 12:08

Začni makat dnes, vykašli na se instagram, tohle jsou všechny jenom kecy a stejně to nedáš… Jestli jsi rozhodnutá, makej.. a HNED

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
31.12.19 12:14

Insta nepoužívám, ale chci ti poblahopřát, už jenom úvaha nad změnou je úspěch.. obklop se lidmi, které mají již v kalendáři pravidelnost a poptej se jich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
31.12.19 12:42

Já ti fandím. Já takhle začla loni, tady v jedné uzavřence a teď po roku mám 20 kilo dole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10027
31.12.19 13:17

Ja bych se k tobě klidně přidala. Není nad to podporovat se vzájemně. Jen já teda zhubnout nepotřebuji, to jsem zvládla za letošek. Potřebuji nějak vytvarovat postavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15961
31.12.19 14:33

Ja uz dnes behat byla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
31.12.19 14:40

@lachtanice86
bod pro tebe :palec:
já půjdu zítra na amatérský závod za kámoškama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17683
31.12.19 14:43

Ja se zrovna chystam… :pankac:

Nebude lepsi se zaradit mezi zkusenejsi? Kdyz budou nejake otazky, nejasnosti, problemy, bude mit kdo poradit. Tady jede uz dlouho jedno vlakno zamerene na behani, ale skoro vsichni delaji i jiny sport a vsichni vzdy radi poradi…
https://www.emimino.cz/…nkovani/925/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15961
31.12.19 14:47

@spinkánek ty jo, na závod bych si netroufla, ale já to opravdu nemám v povaze. Takže klobouk dolů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14250
31.12.19 15:17

Já mám dnes také odcvičeno, co začít dnes? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
31.12.19 15:45

@lachtanice86
však také budu vlát vzadu, ale stejně si to užiju :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.12.19 15:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18316
31.12.19 16:54
@Anonymní píše:
Cvičení, běhání rok 2020
Ahoj, Co takhle změnit svojí formu? Jsem mladá holka a chci se cca od 6.ledna věnovat cvičení a běhání! Je tu někdo se stejnými plány? Co kdybychom se podporovali? Založila bych na ig soukromý účet, kde bychom se všichni podporovali! Bereme všechny věkové kategorie! Všechno by bylo soukromé pouze mezi námi. Kdo do toho jde semnou? Insta účet - 2020novycil :D

Proč až od 6. ledna? Vyraž klidně hned..

Ale pozor na začátky. Pokud jsi začátečník rozhodně doporučuju:

1. Začít rychlou chůzí pár dnů až týdnů
  2. Přidávat indiánský běh a fáze běhu nepřepínat, běžet pomalu, až po nějakých dnech a týdnech postupně pomalu natahovat běhací fáze na úkor těch s rychlou chůzí
  3. Čas a kilometry také hned nenatáhnout tak, aby se člověk odrovnal a všechno ho týden bolelo jako čert
  4. Rozhodně nepodcenit protažení svalů, hlavně na konci běhu (já se protahuju i na začátku).

Já osobně mám ráda pomalý běh, někomu by se zdálo, že to „nic není“, ale zdání klame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15961
31.12.19 19:02

Začátecnikovi můžu doporučit rozbehni se z chůze od Edi. Na netu je plán ke stažení a je to fakt snadný. Já tak začínala a na fb je skupina a super podpora a rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat