Cvičení body express - víte, o co jde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sona.K8
Kecalka 112 příspěvků 11.12.16 10:10
Cvičení body express - víte o co jde?

Pěkný den všem…Brouzdala jsem po netu, hledala, co bych mohla zkusit na hubnutí a narazila jsem na body express. Holky, znáte to cvičení některá? Víte o co jde? V jedné diskuzi jsem na to narazila, ale jen tak okrajove…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Madam87
Povídálka 28 příspěvků 16.12.16 11:25

To jsem nikdy neslyšela. Taky mě zajímá – budu sledovat.

Kajria
Stálice 68 příspěvků 16.12.16 12:46

Nejsem si jistá, jestli je to ono, ale máte na sobě takovou vestu a speciální oblečení, který myslím něco váží a tělo zahřívá a děláte v tom určité cviky. Ale nejsem si tím jistá, zda je to ono:) :nevim:

ArielkaD
Nováček 10 příspěvků 16.12.16 15:45

Taky to slyším poprvé:)

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 18.12.16 20:26

Řekla bych, že jen tahátko na peníze postavené za zázračnou metodu. Vždyť to co píší, udělá s vaším tělem jakékoliv (silové) cvičení. Jen web posilovny tak není psanej no :D

Přiznejme si, drahý je to tak potvora, ale lidi slyšej, že je to nestojí skoro žádný čas. To, co tu chtějí za jedno cvičení, je skoro permice do fitka na měsíc.

Opravdu postavu snů nebude mít člověk díky tomuto, ale musí pro to něco udělat.

Ne.llaaa
Kecalka 119 příspěvků 20.12.16 16:34

@zvidavajanca taky si myslím :roll:

tojsemjajana
Nováček 05.02.17 11:33

20 minut? Za tu dobu se dá něco odcvičit? :-O

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 05.02.17 16:48
@tojsemjajana píše:
20 minut? Za tu dobu se dá něco odcvičit? :-O

Co by nedalo, takovej HIIT a budeš mít dost. Ale ono taky záleží, co je tvým cílem. HIITem svaly nevybuduješ, dost možná ani tu postavu nezpevníš.

Spousta cvičení podle videí je na 30 min (i s rozehřátím a protažením) - osobně nepraktikuju, někdo s tím výsledky má… Já nejsem toho zastáncem. Stejně tak všech cvičení, kde jde o „za krátký čas super výsledky“ (třeba VacuShape)

Sona.K8
Kecalka 112 příspěvků 08.02.17 16:27

No, tak já ten body express jdu zkusit pristi tyden v utery. Jsem moc zvedava, tesim se :) Uvidíme, co to bude, no… Dam echo :)

Sona.K8
Kecalka 112 příspěvků 15.02.17 16:58

Tak jsem to byla zkusit :lol: Byla to úplná paráda :) Určitě doporučuju! Úvodní lekce mi zabrala hodinku s tím, že jsem si s trenérem na úvod popovídala, o sobě, o cvičení, o tom co mě čeká. Asi po 20 minutách rozhodvoru už jsem šla cvičit… Cvičení probíhá ve speciálním oblečení, které mi dali přímo tam, takže jsem přišla naprosto bez ničeho :) To bylo příjemné. Samotné cvičení pak trvalo těch 20 min s tím, že trenér nejprve nastavil intenzitu šoku na každé partii zvlášť a po té začalo samotné cvičení. To probíhalo ve fázi 4 na 4, tedy 4 vteřiny odpočinek a 4 vteřiny zatnutí svalů, které dostávají impuls. Bylo to velmi příjemné, už se těším na další lekci. Cvičení trvá opravdu 20 minut a je možné jednou týdně. Tak zase za týden :)

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 16.02.17 08:27

@Sona.K8
A jako to posiluješ (nebo co vlastně ten šok má dělat?), tím, že zatneš sval, který dostal impuls? A u toho prostě stojíš jak tvrdý Y? Nebo jak to probíhá/jak to má fungovat?

Sona.K8
Kecalka 112 příspěvků 05.03.17 20:20

@zvidavajanca No, ono to funguje tak, že když do tebe jde proud (ty vteřiny), tak zatneš svaly…Kdybych je pry nezatla, tak dostanu ranu… :nevim: Jinak prvni asi minuty jsem si vždy jen přidřeola a u toho zatla svaly…Postupně se přidaval zbytek těla - dřep, rotace, zatnutí rukou… Teď jsem tam dlouho nebyla, měla jsem ATB na produšky a teď mám zase zánět zvukovodu…:/

Alex.aley
Nováček 21.03.17 18:47

Taky mě toto téma zajímá :) Budu sledovat :)

tojsemjajana
Nováček 10.04.17 13:42

Ahoj, chodíš ještě? Jak vypada progres? :)

Magdulka.71
Povídálka 24 příspěvků 24.04.17 11:43

Já na tohle cvičení chodím taky… Je to super cvičení, zabere fakt jenom 20 minut a je to jenom jednou týdně…Ono víckrát bych to stejně nezvládla… Takže si myslím, že za zkoušku to stojí…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >