Cvičení fit4mimi nebo fitmami

684
17.7.13 12:26

cvičení fit4mimi nebo fitmami

Ahoj holky, stále hledám nějaké cvičení pro těhotné a nic mě zatím nezaujalo. Dneska jsem narazila právě na cvičení Fit4mimi nebo Fitmami. Máte někdo zkušenost? navštěvujete ty kurzy? díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4830
4.8.13 19:21

Haló haló. Fakt to tu nikdo necvičí? Zaujalo mě teď hlavně fit4mimi a na těch jejich stránkách jsem vůbec nenašla jestli se to někde cvičí, popř. kde a kdy. Nechodíte/nechodila jste některá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
4.8.13 20:08

Asi nikdo opravdu necvičí, nebo nevím. Mě taky zatím zajímá fit4mimi. Já dostala kontakt na paní co to cvičí. Teď se cvičí ve Stromovce, každé úterý od 17.45. Jinak paní se jmenuje Lucie Stavárková stavarkova. lucie@gmail.com,tak kdyby jsi chtěla podrobnosti tak ji písni. Zatím jsem na žádný lekci nebyla, čekám na konec prvního trimestru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
19.11.13 23:51

Ahoj, ja sama jsem lekce fit4mimi absolvovala v těhotenství hned několikrát… jde o outdoorové cvičení pro těhulky a musím říct, že pohyb na čerstvém vzduchu mi dělal moc dobře. Našla jsem odkazy na města nebo místa, kde se fit4mimi cvičí : http://www.fitmami.cz/…tne-fit4mimi
Tak pokud jste ještě těhulky, tak určitě také vyzkoušejte:-)! Doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama