Cvičení Jillian Michaels Banish Fat Boost Metabolism

16.6.15 14:46

Cvičení Jillian Michaels banish fat boost metabolism

Ahoj :) jsem 6 měsíců po prvním porodu. Při těhotenství jsem nabrala asi 10 kg, 5 kg jsem nechala v porodnici a během dalších 6 měsíců jsem přibrala těch 5 co jsem nabrala a navíc dalších 6 kg :pocitac: protože nekojím, pustila jsem se před týdnem na cvičení Jillian Michaels banish fat boost metabolism :) fakt masakr, ale když jsem se dnes vážila, je možné že mám po týdnu o 2 kg míň? :) jde mi o to, že jím pořád stejně (dost se hlídám, sladké skoro vůbec) a celých 6 měsíců jsem chodila na hodinové procházky a ani deko dole :nevim: no a teď na procházky nechodím, jenom cvičím 50 min Jillian a 2 kg za týden :) Chtěla bych vědět, jestli jste některá z Vás také cvičila Jillian a jaké byli výsledky :) ráda bych dala dolů hodně kg a fakt jsem se zakousla a nepřestanu cvičit :) při pohledu do zrcadla jsem se na sebe fakt hodně naštvala :) a do příštího léta chci být zase pěkně hubená jako asi tak před 5 lety :) děkuji za reakce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41903
16.6.15 14:52

@anonymka227 přečti si začátek téhle recenze:
http://mychoicelucy.blogspot.cz/…t-boost.html

Jinak je to samozřejmě možné, já cvičím 30 days shred a vyškrtala jsem všechno sladké (předtím jsem na něm ujížděla) a mám za 14 dní taky 2 kg dole - ale tohle cvičení je kombinované - cardio, posilování, abs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 14:58

@Moise :palec: taky super výsledek :) já jsem fakt moc ráda za ty 2 kila :) myslela jsem, že s mojí váhou už nehnu a najednou to jde :) fakt mě to nakoplo ještě víc :) já shred zkoušela asi před 2 měsíci, ale boleli mě dost kolena, takže jsem zkusila tohle cvičení, to není na ty kolena takový záhul :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
16.6.15 15:37

Mozne to je. Jen pozor na vykyvy vahy v ramci menstruacniho cyklu. Tyden je prilis kratka doba na objektivni hodnoceni, protoze pokud by ses „dobre“ strefila, tak ti klidne 1 az 1,5 klila z toho muze delat rozdilne zadrzovani vody. Ja mam tohle odzkouseno na sobe, ze ty vykyvy jsou opravdu velke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3475
16.6.15 19:13

Ahojky tak já mám s jillian za rok a tři měsíce 18kg dole :-)cvičila jsem od ní vše možný pro mě byl tedy nejúčinější 30 day shred a 6 weks siks pack :-) a nejradši mám fakt shred a cardio kickbox :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3475
16.6.15 19:15

Jinak jsem vyřadila světlý pečivo a slazený vody, když mám chut na sladký dám si kousek dopoledne, ono si stejně časem tělo zvykne a váha se zastaví a už nejde dolů :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41903
16.6.15 21:12

@anonymka227 to víš, že to jde. Já teda ty kila moc neřeším, nemám tam žádnou hranici, spíš centimetry :) A je to znát i po těch pár dnech.
Jestli tě bolí kolena, tak s největší pravděpodobností děláš chybu ve cvicích, chce to Jill poslouchat, ona tam říká, kdy ty kolena trpí a jak to dělat správně. Dávala jsem ty workouty mámě a ta si taky stěžovala a když jsem koukala, jak cvičí, tak všechny ty chyby dělala. Já mám kolena nemocná a dobrý. Spíš naopak cítím úlevu, že mě díky tomu pohybu bolí méně a jsem taková ohebnější :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama