Cvičení miminka Praha Rafťáček zkušenost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.1.22 09:26

Cvičení miminka Praha Rafťáček zkušenost?

Prosím, chodil někdo v Praze na cvičení od Baby Club Rafťáček? Dělají plavání pro děti, ale i cvičení. Jde mi o cvičení pro prcky kolem jednoho roku věku. Na webu nic moc člověk nevyčte, třeba kdo to vede, jestli nějaká nadšená mamina nebo fyzio. Na FB mají poslední příspěvek 2017. Volala jsem, ale paní nemohla mluvit, prý bude volat zpět. Zápis podle webu už probíhá. FB skupina matek na Praze 4 přestala fungovat. Tak zkouším štěstí tady, protože jsem tu našla pár zkušeností ostatních z jiných baby clubů a nerada bych nalítla, protože úroveň těch dětských cvičení asi bude fakt různá, co jsem tu tak vyčetla. Tihle mají cvičení na více místech po Praze, mě jde o Prahu 4. Případně aktuální tip na něco, co je dobrý na Praze 4. Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1964
17.1.22 10:55

My k nim chodili plavat a dcera byla nadšená. Pak jsme zkoušeli ještě plavání jinde a Rafťáček vyhrál, ale ono je to často otázkou štěstí na instruktora. Cvičit chodíme na pohyb-detem.cz na Lhotku a taky super. Jen jsou docela drazí. a takže asi vyzkoušíme ještě cvičení u nás v Sokole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.22 18:38

@jezz1e díky moc. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie