Cvičení na piano na cestách.

36186
11.11.20 10:48

Cvičení na piano na cestách.

Vozíte s sebou nějaké klávesy? Nebo je to horší, než necvičit?
A jaké máte převozné klávesy s velkou klaviaturou bez zbytečného okraje a s minimem funkcí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
44861
11.11.20 11:13
@Pudloslava píše:
Vozíte s sebou nějaké klávesy? Nebo je to horší, než necvičit?
A jaké máte převozné klávesy s velkou klaviaturou bez zbytečného okraje a s minimem funkcí?

Na jak dlouho? A to dítě to chce nebo,,musí"?
Bych se na to vybodla, cello sem na dovolenou netahala. Pokud není dítě na konzervatoři, tak je to přece jedno, hraje pro radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10689
11.11.20 11:21

Pokud jde o dovolenou, tak na to bych se vybodla. Kdybyste meli vypadnout na pul roku do ciziny, o necem bych uvazovala. Mam za sebou 12 let ZUS, hrala jsem rada a slusne, presto jsem nikdy o prazdninach necvicila, nebo treba jednou dvakrat, kdyz jsem se naskytla doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.20 11:52

Piáno v prášku! Na dovolenou se na to vykašli, já vždycky z donucení matky tahala housle (ty se transportujou dobře) a nepamatuju si, že bych na ně kdy cvičila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8766
11.11.20 12:44

S dovolením se přidám. Dítě do klavíru nadšené, hraje hlavně dle sebe, co jí baví, a o prázdninách jsme v součtu třeba 7 týdnů pryč. Klávesy by měla moc ráda s sebou, ale bojím se, abych ji nezkazila techniku (je jí 8 let).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32236
11.11.20 17:20

https://www.gear4music.cz/…uchatka/1FU6

Dcery dostanou na Vánoce něco podobného jako v odkazu. Ještě nejsme úplně rozhodnutí, jestli přímo toto, ale podmínkou je 88 kláves a funkce napodobení klasického klavíru, který mají. Plus další fce, které chtějí. Kromě klasického klavíru, který mají, chtěly něco elektrického, s funkcemi. Hrají od 5 let, je jim 8 a 12 let, věřím, že jim to techniku už nezkazí. Spíš najdou nový rozměr
hry a prohloubí si vztah k tomuto krásnému koníčku :mrgreen:
Ještě máme skoro sestiletou, hraje první rok, taky ji k tomu asi pustím.

Na dovolené to určitě tahat nebudeme. Když jsou prázdniny, holky mají prázdniny i od hraní, hrají jen, pokud samy chtějí.
Ta starší hraje běžně ctyrrucne se svou spoluzackou na besidkach, hrály i v domově důchodců, už se připravovaly i na soutěž, bohužel přišel covid. Takže běžné prázdninové pauzy se nebojím. Chtějí mít doma ještě něco modernějšího a prenositelneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36186
11.11.20 21:48

No neberu to jako dovolenou, uklizime se tam pro zmenu prostredi, ale distancni vyuka pobezi dal - berem pocitace. Maji online hodiny i v ZUS. Na prazdninach jsme tam byli ted, to jsem neresila, ale dalsi prazdniny hnedka za 2t jim nedopreji, zejmena, pokud se protahne nouzak a ja si to strihnu jeste v prosinci.

uciteli jsem psala dopis, pry, jestli budem dele, nez tyden, tak vzit (mame klavesy s 5 oktavami, ale mensi velikost a bez dynamiky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36186
11.11.20 21:55

@Pears206 no on na neco odobneho hraje doma - teda je to yamaha a drazsi, ale kazdopadne stroj teto urovne a ceny bych take nikam netahala. myslela jsem na neco maleho a prevozneho, pritom pouzitelneho.

libi se mi ty rolovaci klaviatury, ale co jsem shanela recenze, tak je to na uplny houby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama