Reklama

Cvičení na trampolíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Biibii
Stálice 73 příspěvků 13.09.18 12:06
Cvičení na trampolíně

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda tu někdo cvičí na trampolíně doma, od zítra se do cvičení pouštim. Mate nějaké dobre videa podle kterých doma cvičite? A pomohlo vám skákání shodit poporodni kila? :) děkuji a sportu zdar :lol:

Reklama

Reakce:

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 13.09.18 19:46

@Biibii doma trampolínu nemám, ale chodila jsem na skupinové cvičení jumping. O trampolíně domu uvažuji. Podle mě je dobrý, zajít aspoň na par lekcí, aby jste pochytila, co je dobré a jak které cviky cvičit. Jinak na hubnutí je to super :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33128 příspěvků 10 inzerátů 14.09.18 20:27

Na trampolíně občas hopsám s dětmi. Abych se přiznala, nebaví mě na ní být moc dlouho. Pokud jsi krátce po porodu, zkus skákat s venušinými kuličkami, drží tak lépe pánevní dno. Jinak je to pohyb, tak klidně do něj jdi, pokud tě to baví.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >