Cvičení na trampolíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Biibii
Stálice 75 příspěvků 13.09.18 12:06
Cvičení na trampolíně

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda tu někdo cvičí na trampolíně doma, od zítra se do cvičení pouštim. Mate nějaké dobre videa podle kterých doma cvičite? A pomohlo vám skákání shodit poporodni kila? :) děkuji a sportu zdar :lol:

Reakce:
Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 13.09.18 19:46

@Biibii doma trampolínu nemám, ale chodila jsem na skupinové cvičení jumping. O trampolíně domu uvažuji. Podle mě je dobrý, zajít aspoň na par lekcí, aby jste pochytila, co je dobré a jak které cviky cvičit. Jinak na hubnutí je to super :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33499 příspěvků 10 inzerátů 14.09.18 20:27

Na trampolíně občas hopsám s dětmi. Abych se přiznala, nebaví mě na ní být moc dlouho. Pokud jsi krátce po porodu, zkus skákat s venušinými kuličkami, drží tak lépe pánevní dno. Jinak je to pohyb, tak klidně do něj jdi, pokud tě to baví.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >