Cvičení nebo plavání s 3měsíčním miminkem Praha 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nimuel
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 23.06.10 09:53
Cvičení nebo plavání s 3m miminkem Praha 4

Ahoj,
nově jsme se přistěhovali na Prahu 4 Háje, takže tu nikoho neznám. Mám 3 měsíční holčičku a nechci s ní jen sedět doma, myslím, že by jí prospěla společnost i jiných miminek. Tak bych ráda, abychom chodily na cvičení nebo plavání s kojenci. Máte někdo zkušenosti, kam se stojí za to jít podívat? Na internetu jsem našla mimo jiné rodinné centrum Čtyřlístek v Petrovicích anebo plavání Vydrísek. Nicméně není nad reference od ostatních maminek :-).
Díky,
 Nimu

Reakce:
Daniela82
Závislačka 4990 příspěvků 23.06.10 10:02

Ahoj,
osobní zkušenost nemám, ale kamarádka si chválí Baby club Terezka na Chodově :-) je to bazén se slanou vodou.

nettie
Kelišová 5490 příspěvků 23.06.10 12:02

Ahoj,
chodila jsem se starší právě do Vydrýska a můžu doporučit, pokud tě teda neodradí ta cena. Cvičí se v takové hluboké vaně, kde jsi s dítětem i ty, což je super, instruktorky jsem zažila 2 a obě moc příjemné.
S mladší (skoro 3 m) jdu dneska na čtvrtou lekci a vypadá to, že budem pokračovat i dál :wink:

Zupra
Nováček 1 příspěvek 15.11.10 17:37

Dobrý den, všechny vás chci varovat před jednáním a přístupem BC terezka. Vylákají s lidí peníze a řešení konkrétní situace jde mimo ně, i když vina je na jejich straně.
Zaplatili jsme si kurz plavání novorozeňat na floře a to v neděli, aby mohl chodit i tatínek, jiné kluby nedělní plavání neposkytovali, tak jsme slevili na vybavení a velikosti bazénu atd a šli do toho. Po 4 lekcích nám plavání (v únoru) na floře zrušili s tím, že dolavat si můžeme ve všední den na chodově a to až !!od května!!. (zavřeno, kvůli nezaplaceným fakturám pronajímateli bazénu) No nic na výběr jsme nedostali, zato jsme dostali na doplavání omezený čas cca 1.5 měsíce, jelikož přes léto měli zavřeno. Každá lekce byla s jiným lektorem a našemu malému se to přestávalo líbit a začal na hodinách plakat. Bylo pro nás složité najít čas, který by nám vyhovoval, protože lekce byly již obsazené a oni nás náhrady potřebovali vždy k někomu „šoupnout“. Tak jako tak náhrady jsme odplavat nestihli, ale ochotně nám převedli zbytek hodin do září a nalákali nás na další kurz, s tím, že budou mít nový větší bazén, prostory apod. jelikož tady ten byl asi 40cm hluboký a lozili jsme v něm po kolenou. Nový bazén se nekonal. Od září jsme se snažili brát jak náhrady tak nové hodiny, ale jelikož jsme plavali od začátku roku po pár lekcí, pak dlouho nic a pak zase nové lekce s různě pokročilými, náš malý se stále neuměl potápět a začal mít z vody strach, září už jsme prakticky utíkali (po kolenou) před koncem hodiny, protože rušil ostatní. Ctěli jsme skončit a malého již dále netrápit. Z BC terezka se nám měli ozvat, jak se to bude řešit, jelikož vždy nahražují 50% neodplavaných lekcí. Měsíc a půl se nám nikdo neozval, tak jsem volala já. Odmítli nám nahradit 1. kurz (4 neodplavané lekce) a z té druhé nám tedy uhradí 1/2. I přes to, že jsem jim několikrát připomněla jejich pochybení - zrušení prvního kurzu, dlouhé promlky mezi lekcemi, sliby, na které nás nalákaly.

Plavacek123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.11 18:44
Cviceni plavani s kojenci

Ahoj take uvazuji nad plavanim a cvicenim s trimesicnim miminkem zatim jsem nasla vydrysek na hajich a take pilne vcelky jinak o plavani uvazuji o klubu kenny mate nekdo nejake dalsi tipy na aktivity s miminky , chodime do solne jeskyne a ted planujeme tyhle aktivity nejake to cvicenicko a plavani po case pak mozna znakovani ale to az bude maly vetsi :-)

supra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.11 19:02
doporučení

Hlavně nedoporučuji cvičení v baby clubu Terezka, otřesné jednání při řešení jakýchkoli problémů. Vydrísek má myslím dobré reference, dobré jsou také kluby pro maminky s dětmi, jeden funguje pro děti do 2 let každou středu od 9.00 do 12.00 naproti metru Háje, budova má na střeše kříž, z dálky vypadá jako moderní kostel. Zuzana

peta h
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 02.03.11 20:02

Ahojky, chodily jsme od 2 měsíců do Vydrýska na vaničky a můžu jen doporučit!! V 7.měs jsme přešli do BC Terezka, ale měli jsme štěstí, že jsme chodili ještě na Opatov než to přestěhovali a navíc k té samé lektorce, která nás měla ve Vydrýsku, takže problém žádný nebyl a na náhrady jsme chodili vždycky zase jen k ní na jinou lekci. V prosinci se BC Terezka přestěhoval do centra a naše lektorka u nich přestala pracovat (taky naznačovala něco o špatném jednání) a tak jsme přešli s ní do Plaváčka v Horních Měcholupech (http://www.plavani.com/). Nejdřív mě tam hrozně zklamalo to zázemí, byla jsem z Terezky zvyklá na krásnou hernu, jídelní židličky, kafíčko a to tady tak není. Ale bazén mají krásnej, velikej, slanou vodu, šatny taky pěkné a hlavně ta naše lektorka je jednoznačně nejlepší. Byli jsme se podívat na plavání i do několika jiných klubů (hlavně kvůli tomu zázemí) a nikde nebyla ta hodina tak perfektní, takže jsme zázemí oželeli a chodíme nadále k ní, je skvělá. No a teď už nám to ani nepřijde, asi jsme byli moc rozmazlený:-).

peta h
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 02.03.11 20:08

No a co se týče cvičení, tak jsme chodili do Balónku (kousek od Novodvorské), tam jsme byli spokojený, ale potom to přesunuli na 9 hodinu ráno a jak se znám, tak bych tam tak brzy nikdy nedorazila. Zkoušela jsem ještě Klub K2 na Praze 10, tam mě to cvičení vůbec nenadchlo a potom jsem zjistila, že ta samá lektorka z Balónku pracuje ve 4Medvědech v Podolí, chodili jsme tedy tam. No ale při naší smůle tři měsíce na to skončila a ta co přišla po ní už tak dobrá nebyla, navíc ze cvičení udělali spíš zpívánky, nic moc za ty peníze, tak jsme tam opět skončili. Momentálně chodíme už jen na plavání, moc mě to mrzí, ale už si připadám beznadějně při hledání. Dokonce uvažuji, že někde pronajmu prostory a budu to cvičení dělat sama (kvalifikaci na to mám), protože sehnat v okolí něco kvalitního je opravdu nadlidský úkon:-(.

Petula 13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.11 16:03

Ahoj,já s malým chodím cvičit od 3 měsíců do Energy studia na Fugnerově nám.(kousek od IP Pavlova) a jsem spokojená.Je to sice trochu dražší,ale vyhovuje nám to i časově a společnost ostatních miminek prostě zbožnuje,tak to neřeším.
A plavat jsme začali nedávno,klub Raftáček,bazén je na Václaváku,hotel Juliš.Je to bazén jen pro děti a vyhřívaný asi na 32C,takže ani mě není zima :-) .

Plavacek123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.11 10:01
Plavco a cvico

No tak ny nakonec cviceni v pilnych vcelkach to je na Hajich ve vilkach ul.Pacajevova 30 a na plavani nakonec jdeme na ukazkovou lekci na Valnovku/Kamenice je to sice daleko ale cena je mila 2900 /10 lekci a dosatala jsem tam doporuceni tak uvidim :-)

Cobis
Nováček 3 příspěvky 06.02.12 15:49

Ahoj, chtěla bych taky s malou začít chodit na plavčo. Zajímalo by mne jak dlouho lekce trvá a jak se jmenuje ta lektorka? Dík za odpověď. Betty

BambooChaCha
Stálice 72 příspěvků 05.12.12 20:14

Ahoj, ráda bych se zeptala na zkušenosti s RC Čtyŕlístkem. Teď na zimu cvičení a potom plavâní. Mám 4měsíční mimčo. Předem děkuji.

PetulaPl
Neúnavná pisatelka 16700 příspěvků 25.07.13 09:21

Mam za sebou par lekci plavani miminka v hotelu Julis a za me uz nikdy vice do tohoto bazenu!!!

Rihule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.13 17:29
Plavání Hotel Juliš

Ahoj, také uvažuji o plavání v bazénu hotelu Juliš, mohu se zeptat, proč tam rozhodně nechodit? :) děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >