Reklama

Cvičení online na doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ardilera
Povídálka 22 příspěvků 02.10.18 23:33
Cvičení online na doma

Ahoj,

s přítelem jsme se rozhodli začít cvičit doma a chtěla bych poradit nějaké dobré cvičící videa. Nic náročného, ze zdravotních důvodů nezvládám vysokou tepovku, takže spíše klidnější, joga, posilování, lehké kardio. Kdysi jsem zkoušela Jillien 30 day shred, ale obávám se, že je to pro nás nyní moc náročné. Potřebujeme zhodit tak 10-15 kg (přítel chce i víc) v dlouhodobém horizontu cca rok. Cvičit bychom chtěli tak 3× týdně na půl hodinky :dance:, časem třeba zvedneme, ale zatím víc časově ani fyzicky nezvládneme. K tomu máme velmi akční štěně, tak začneme více chodit na procházky společně :hug: a budeme se snažit vařit zdravě. Nějaké nápady?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pam12
Echt Kelišová 8405 příspěvků 02.10.18 23:38

https://zuzkalight.com/ :)

a12
Vesmírná mluvilka 31090 příspěvků 03.10.18 06:36
@Pam12 píše:

Tak na tu jsem kdysi koukala na youtube a ty jeji cviky bych teda nedala :mrgreen: nevim co ma tady na tech strankach jestli i neco pro zacatecniky, ale ty videa byl docela narez :mrgreen:

levandule23
Kecalka 489 příspěvků 03.10.18 06:37

Raději než procházka s pejskem + půl hodiny cvičení bych každý den prodloužila procházku. Pokud nejste zvyklí, tak každodenní hodinová procházka svižným tempem by vám mohla pomoct. Pokud už je teda pejsek odrostlejší a zvládal by to i on.
Navíc pohyb v přírodě je lepší, než cvičit doma podle videa. Mě třeba ta videa nikdy nebavila, ale to je individuální.

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 03.10.18 06:55

@Ardilera https://www.youtube.com/playlist?…

Chris Powell má 3 lekce (lvl po 10 dnech) jako Jill ale narozdíl od ní není takový dopad na kolena a střídá intenzitu. Využiva více prvků. Lvl 1 je až moc jednoduchý, takže pokud máte pocit že to je hračka, začněte s Lvl 2 (15dní+15dni lvl 3)
A hlavně to dáte. Ja když začala cvičit tak s Chrisem a zvládala jsem to :pankac: a potřebovala jsem dát dolů vic.

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 03.10.18 06:58

@levandule23
Jenže potřebují budovat svalovou hmotu na těle,kvůli povolení kůže a celkové estetičnosti.
Takže procházky jen nestačí.

Ardilera
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 07:02
@Pam12 píše:

Tak jsem koukla na to její úvodní video a docela mě vyděsilo, a většinu z toho co tam ukazuje bych nezvládla :nevim: to docela odrazuje… máš s tím zkušenost jestli jsou tam i videa pro začátečníky opravdu zvladatelná?

Ardilera
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 07:08
@levandule23 píše:
Raději než procházka s pejskem + půl hodiny cvičení bych každý den prodloužila procházku. Pokud nejste zvyklí, tak každodenní hodinová procházka svižným tempem by vám mohla pomoct. Pokud už je teda pejsek odrostlejší a zvládal by to i on.
Navíc pohyb v přírodě je lepší, než cvičit doma podle videa. Mě třeba ta videa nikdy nebavila, ale to je individuální.

Často se právě oba dostaneme domů z práce až kolem 7. večer, takže dlouhé hodinové procházky každý den nezvládneme, na to cvičení bychom si právě chvilku zvládli najít. Pejsek má zatím 3 měsíce tak ještě ho moc zatěžovat nesmíme… navíc bydlíme v centru, tady moc přírody na procházky není :roll:

aknadar
Povídálka 12 příspěvků 03.10.18 07:46

A to máte psa, když chodíte až kolem 7???? To snad neee

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 03.10.18 09:54

https://www.rutina.cz/

Zwetta
Kecalka 399 příspěvků 6 inzerátů 03.10.18 10:46

Další chudák pes, jak to tak vypadá..

Pam12
Echt Kelišová 8405 příspěvků 03.10.18 13:59
@Ardilera píše:
Tak jsem koukla na to její úvodní video a docela mě vyděsilo, a většinu z toho co tam ukazuje bych nezvládla :nevim: to docela odrazuje… máš s tím zkušenost jestli jsou tam i videa pro začátečníky opravdu zvladatelná?

po registraci tam toho má víc. je tam asi 50 videí na power jogu, další videa na strech and tone atd.
jinak jsi zmiňovala Jillien, ta má taky jogu a další cvičení v pomalejším tempu

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 03.10.18 14:04
@Ardilera píše: Často se právě oba dostaneme domů z práce až kolem 7. večer, takže dlouhé hodinové procházky každý den nezvládneme, na to cvičení bychom si právě chvilku zvládli najít. Pejsek má zatím 3 měsíce tak ještě ho moc zatěžovat nesmíme… navíc bydlíme v centru, tady moc přírody na procházky není :roll:

To bych si raději našla čas na skupinovou lekci jendou týdně a domluvila se s lektorkou na cviky doma.

Elderane
Nováček 4 příspěvky 03.10.18 14:21

Ahoj, zkuste mrknout na Fitness Blender nebo HASfit. Na HASfit se mi líbí, že mají programy jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé rozepsané do rozvrhu na měsíc - v rozvrhu jsou jak starší, tak nová videa. Vždy na začátku měsíce vydají zase nový rozpis, takže se to cvičení neomrzí, jako např. u Jillian, kde se 10 dní jede to samé.

Ardilera
Povídálka 22 příspěvků 03.10.18 15:58
@aknadar píše:
A to máte psa, když chodíte až kolem 7???? To snad neee

Psa beru sebou do práce, takže to rozhodně není chudák… nenecháváme ho samotného doma… v práci s ním každé 2 hodiny chodím ven, máme tam krásnou steku podél řeky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >