Typy na cvičení po porodu

Anonymní
14.1.20 11:42

Cvičení po porodu ????

Dobrý den maminky. Chtěla bych se Vas zeptat na nějaké rady, či cviky co by jste mi doporučily.. Po porodu mám opravdu hodně vytahane bříško, a strie, vím že strii se moc nezbavim, ale to břicho by chtěli aspoň trochu dejme tomu 10-15kg dolu+stehna… Popřípadě jestli shte brali nějaké vytaminy nebo nějaký prášky na hubnutí a tak… Já už nekojim.. Děkuji a pěkný den..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.1.20 11:50

Idealne zacit s fyzioterapeutem, nebo cviceni zamereno na maminky po porodu. V Praze treba xxxxxxx, ma ma strankach i odkazy na kolegy v jinych mestech

Edit adminem: smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
517
14.1.20 12:05

Zadny prasky na hubnuti neber, je to bud placebo nebo svinstvo. Ja mela to stesti, ze jsem hubla kojenim, ale uz to prestalo fungovat a mam asi 3-4 kg navrch. Nejdriv jsem teda potrebovala vyresit bolava zada, ale pristi tyden konzultuju s fyzioterapeutem a pak budu s jeho pozehnanim chodit zase do posilky. Tam si necham sestavit nejakou nudnou posilovaci sestavu a pak jdu na to. Jinak chodim denne 10 tis kroku, doma posiluju bricho (a zatahlo se mi :dance: ), delam drepy a damske kliky, tak jsem na posilku vcelku pripravena.
Asi nejlepsi je zacit prochazka a v zivem tempu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 12:10

@Pukrle mi ven chodíme 2× denně (dopoelende, a odpoledne) na procházky, a bydlím ve městě kde je to skroo samý kopec… V těhotenství jsem přibrala 21kg, a furt se mě drží nějakých 17kg.. Na internetu jsem četla že někdo má bříško pružné a stáhne se mu zpět a někomu že zůstane :( doufám že něco na to poumuze :(

• Nahlásit
  • Citovat
307
14.1.20 12:33

Koukni na YouTube na kanal StillOnMyWay - ma videa na po porodu. Rozhodne to chce vsechno pozvolna od stredu tela, taky se drzim, abych neprestrelila :) a na prebytecna kila holt sviznejsi prochazky, ideal!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama