Cvičení podle Mojžíšové - pomohlo vám?

324
5.8.05 12:16

Cvičení podle Mojžíšové - pomohlo vám?

Ahoj holky,
vím, že téma cvičení podle Mojžíšové už se tady v minulosti probíralo, a právě proto bych ráda věděla, jestli už jsou nějaké výsledky v podobě miminek..jestli vám to cvičení pomohlo, cítily jsme rozdíl a po jak dlouhé době se vám podařilo otěhotnět?
Těším se na vaše odpovědi a zkušenosti.
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.8.05 13:51

Ahoj,
já se přidávám k Darie, taky bych ráda slyšela nějaké pozitivní výsledky. Začala jsem cvičit asi před týdnem a snažím se každý den, nevím jak dlouho mi to vydrží, ale kdybych slyšela pár pozitivních případů, měla bych větší motivaci.
Pořád si říkám, i kdyby to nepomohlo k mimi, tak mě aspoň nebudou bolet záda.
Díky za zkušenosti
Stef

• Nahlásit
  • Citovat
576
5.8.05 14:00

Ahoj holky,
také bych pořebovala motivaci. Cvičím spíše ob den, nebo 1 x za 3 dny :( Myslím, že to není špatné, určitě je to prospěšné. Chodím na kontroly, ale stejně mám pocit, že to nedělám někdy něco úplně jak by se mělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
5.8.05 16:13

Ahoj holky,
nemůžu říci jestli mi pomohla pouze tato metoda, ale dnes jsem právě dokončila 38 týden a čekám dvojčátka. Metodu paní Mojžíšové jsem měla kombinovanou s metodou hormonální stimulace vaječníků. Otěhotněla jsem třetí měsíc hormonální stimulace a cca druhý měsíc cvičení. Jinak já cvičila opravdu poctivě každý den. Začínalo se tuším na 15 opakováních a postupně se přidávalo. Necvičila jsem jen podle knížky, ale nechala jsem si poradit od vyškolené rehábky a k ní i chodila na kontroly. Osobně si myslím, že mi více pomohla tato metoda, než ty prášky a injekce (protože já měla pravidelnou menstruaci a vajíčka prý dozrávala a jen se nám nedařilo). Doporučuji ve cvičení vydržet (sama vím, že člověku se někdy opravdu nechce), ale určitě to neublíží a může to pomoci. Jen to prý chce opravdu každý den tomu tu cca hodinku věnovat......Přeji krásná a zdravá miminka.....

kala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
633
5.8.05 23:28

Ahoj holky,
ja tohle cviceni naprosto doporuciji. Kdyz uz nepomuze, tak aspon neuskodi. My jsme se snazili o mimi 8 mesicu a bez uspechu. Pak jsem zacala cvicit a pit bylinkovy caj a do dvou mesicu jsem byla tehu. Bohuzel jsme o miminko prisli :cry: a pak se snazili dalsi 4 mesice a po tech jsem zacala opet se cvicenim a pitim onech bylin a opet jsem byla do 2 mesicu tehu. Nejsem zdaleka jedinna u ktere to zabralo. Mam ve svem okoli vice holek, kterym to pomohlo, takze s chuti do toho. Cvicila jsem poctive kazdy den, ikdyz se mi nekdy taaaak strasne nechtelo.
Preji hodne trpelivosti pri cviceni a brzo ty vytouzene // na testikach.
Gabriela + cervicek 13+2tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.8.05 09:02

Děkuji moc za pozitivní zprávičky,
přesně toto povzbuzení jsem potřebovala. Cvičím teď každý den, o prázdninách jsem začala cvičit Pilates, což je něco podobného, teď jsem k tomu přidala i několik cviků podle Mojžíšové, které myslím by mi mohly pomoct, necvičím celou sestavu každý den, ale ty cviky, které potřebuji, ano. Mám problémy pouze se zablokovanou pánví, krční a jiné části páteře díky Pilatese jsou v pořádku.
Určitě budu cvičit dál!
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.8.05 14:13

Ahoj holky,snažíme se o mimčo už rok a půl a pořád nic.Manžel má spermiogram v pořádku,u mě byla zjištěna anovulace.Před měsícem jsem začala cvičit Mojžíšovou a musím říct,že mě to zatím moc pomohlo na bolesti bederní páteře.Cvičím pravidelně 2× denně,i když se mi hlavně ráno moc nechce.Moje kamarádka se snažila o mimčo 4 roky,začala cvičit Mojžíšovou a za půl roku otěhotněla.Teď má krásného chlapečka.Takže to nesmíme vzdávat ,musíme cvičit a věřit,že brzo i my budeme mít vytoužená miminka.Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
2263
8.8.05 13:51

Ahoj holky!
Já cvičím Mojžíčovou asi 3/4 roku. Mezi tím jsem 2× vynechala na tak 3 týdny, kdy jsme podstupovali IVF a čekala jsem na výsledky TT. Prvního půl roku jsem cvičila jen podle knížky, pak jsem byla třikrát u rehabilitační sestry. Určitě je cvičení velice dobré, ty pozitivní výsledky pořád převažují. Nám se to sice 2× nepovedlo , ale i přesto jsem začala znovu cvičit. Rehabilitační sice neviděla u mne žádný problém, záda, kostrč i svaly jsou v pořádku, ale cvičení mi rozhodně jen prospěje. Cvičím denně a zabere mi to něco kolem 30 minut.
Gabrielo, prosím tě, můžeš mi napsat, jaké jsi užívala ty bylinky? Díky.
Přeji vám hodně štěstí! Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
8.8.05 14:28

Ahoj holky, musím říct, že Vaše pozitivní výsledky mě moc naladily a motivovaly. Cvičím totiž nepravidelně. Ale mimísek za to stojí, tak se musím přinutit. Jsem hrozná.
Co se týče bylinek - já piju Kontryhel, prý stimuluje sliznici a upravuje MS cyklus. A potom dle sestry Mojžíšové je taková směs bylinek na neplodnost, recept mám doma, ale v bylinářství to již měli dokonce namíchané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
8.8.05 14:39

Ahoj, já taky cvičím Mojžíšovou - už půl roku. A i když pro vás (ani pro sebe) nemám zatím pozitivní zprávu ohledně //, cvičení mi dost ulevilo od bolestí bederní páteře. Bolestivou MS mám pořád, no dejme tomu, že přece jen ne tolik, ale výrazné zlepšení v tomto směru to není. Jen mě udivuje, že to některá stíháte dokonce 2× denně a nebo Kati píše, že jí cvičení zabere jen 30 minut. Já jsem donedávna cvičila hodinu a půl. Teď cvičím jen hodinu, protože jsem si snížila počet opakování. Zjistila jsem totiž, že abych cvičení měla co nejdřív za sebou, tak jsem cviky dost odbývala. A fyzioterapeutka mi sama říkala, že důležitá je kvalita provádění cviků, nikoliv kvantita.

Květina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.8.05 15:54

Ahoj Květino,já sice cvičím 2× denně,ale cvičení mě zabere ráno tak 25 minut a večer taky 25 minut.Cvičím podle rozpisu / 2× denně /,co jsem dostala od rehabilitační sestry v nemocnici kam chodím.Souhlasím s tebou,že záleží na kvalitě cviků a ne na kvantitě.Je to opravdu moc důležité.Měj se.Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
2263
8.8.05 18:50

Hasmandko, to cvičení mi zabere 30 minut, když cvičím cviky první týden 15×, ale jak se každý týden přidává, tak je to déle. Samozřejmě záleží na tom, jak si dám záležet, když to člověk odbývá, tak to jde rychle. Mě se mnohdy nechce a musím se moc přemlouvat, ale vím, že je to dobré a že musím! Slibuji, že budu cvičit poctivě!!! Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
9.8.05 11:09

Ahojky. Já se taky musím dost přemlouvat. Obvykle cvičím u televizních novin. Já vím, že se to moc nemá, ale potřebuju spojit něco příjemné s užitečným. A už to mám tak nějak zažité a automaticky se po sedmé připravuji na cvičení. Při opakování jsem se dostala k číslu 38, ale to jsem hodně odbývala. Teď každý cvik opakuji cca 26× a zato důkladně. Snažím se cvičit každý den, i když jsem už i párkrát vynechala. Jo a před cvičením tak dvě hodiny nejím, jednak je to doporučeno v knize, kterou mám a taky z vlastní zkušenosti vím, že je to při cvičení lepší.
Přeju všem hodně trpělivosti a pevné vůle při cvičení a co nejdřív splnění vysněného „cíle".

Květina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6165
9.8.05 11:25

Taky přidávám svou zkušenost, začala jsem cvičit teprve necelé 2 měsíce, takže chodím jednou za 3 týdny na kontrolu ( zatím jsem byla jen 2×), vždy mě zkontrolují jestli to cvičím dobře a přidají pár dalších cviků, posledně mě také začala odblokovávat v krční a jen trochu v hrudní páteři, mám termíny za 2 týdny a budeme pokračovat. Zatím cvičím 17 cviků, 5 z nich 10× a ostatní 15×. Musím říct, že cítím jak mě to svičení protahuje, tak uvidíme 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
11.8.05 00:29

Ahoj holky,jsem rehabka,sama sice metodu Mojžíšové neumím,ale mám kámošky,které se jí věnují a každá už má několik miminek.U funkčních sterilit je opravdu úspěšná.Překážkou v otěhotnění může být stažené pánevní dno,z různých důvodů/např. někdy v dřívějšku pád na kostrč,nadměrná sport.zátěž,problémy se zády,břišní operace a spousta jiných,na první pohled banalit/Samozřejmě musí být vyloučené jiné příčiny sterility.Doporučuju najít si rehabku,která se metodou zabývá a pak už se jenom řídit instrukcemi a vytrvat,chvilku to většinou trvá než se tělíčko pěkně srovná.Bohužel je i dnes spousta gynekologů,kteří o této metodě mají jen mlhavé informace,takže doporučuju vlastní aktivitu.Držím pěsti at jste úspěšné a radujete se z miminek :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama