Reklama

Cvičení pro dítě 2,5r. v okolí Brno venkov - jih

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Beruška Liduška
Stálice 68 příspěvků 09.01.18 08:52
Cvičení pro dítě 2,5r. v okolí Brno venkov - jih

Ahoj holky, už dřepím dvě hodiny na netu a nemůžu najít nějaké pohybové cvičení pro dcerku 2,5 roku v okolí Modřice, Želešice, Ivančice, Rajhrad, Rosice, Židlochovice.. Brno střed je narvaný i okolí směrem na jih. Našla jsem akorát Sokol a tam zase nechtějí, abych cvičila s dcerou, dokonce chtěli, abych odešla, aby to ostatním dětem (bez rodičů) nebylo líto. Budu fakt vděčná za vaše zkušenosti. :nevim: :mavam:

Reklama

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2521 příspěvků 361 inzerátů 09.01.18 09:07

Zkusila bych pobočky lužánek, dětské centra, většina plaveckých škol mívá i cvičení. ted v pololetí to asi bude problém.

Beruška Liduška
Stálice 68 příspěvků 09.01.18 09:41

@smudlinky Děkuju. Zkoušela jsem a co bylo informačně použitelné, je plné. Myslela jsem, že se tato cvičení dělají pololetně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 10:32

A nějaký spolek na vesnici nebo kde bydlíte, tam nic není? U nás je do 4 let cvičení rodičů s dětmi, od 4 let chodí děti samy - jsou vyzvednuté ve školce cvičitelkou a rodič si pro dítě přijde až po cvičení do tělocvičny.

Raději anonym, aby si mě tu nikdo z dědiny nespojil s přezdívkou.. J.

Beruška Liduška
Stálice 68 příspěvků 09.01.18 10:48
@Anonymní píše:
A nějaký spolek na vesnici nebo kde bydlíte, tam nic není? U nás je do 4 let cvičení rodičů s dětmi, od 4 let chodí děti samy - jsou vyzvednuté ve školce cvičitelkou a rodič si pro dítě přijde až po cvičení do tělocvičny.Raději anonym, aby si mě tu nikdo z dědiny nespojil s přezdívkou.. J.

Děkuju. Je tu jakýsi mateřský kroužek, ale cvičení ne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >