Cvičení s dvěma dětmi Praha

Lutonka
22.2.16 10:19

Cvičení s dvěma dětmi Praha

Zdravím maminky z Prahy - nemáte prosím tip na nějaké cvičení, tančení i jiné kroužky, kam se dá jít s dvěma různě starými dětmi? Syn má 3,5roku, a dcerka 10m, ale už chodí a je motoricky poměrně šikovná. Pořád obrážíme různé herny, ale rádi bysme zkusili nějakou „řízenou zábavu“ :mrgreen: Navíc má VZP příspěvek na cvičení dětí. Nejlépe Praha 9 nebo 4. Děkuji za každý nápad.

Příspěvek upraven 22.02.16 v 11:53

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5725
22.2.16 10:24

Taky by mě zajímalo. Já mám děti 2,5 a 4,5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
22.2.16 10:48

U nás je sourozenecký cvičení, ale to máte trochu z ruky :think:
http://www.skhalaluziny.wz.cz/…rojektu.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1717
22.2.16 10:59

@Lutonka omlouvam se za OT. Nemate prosim vic info k tomu prispevku VZP?
My chodime cvicit s pohyb detem (ale je to jen pro jedno dite, sourozenci dohromady nee)
Diky
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
22.2.16 11:05
@Temaho píše:
U nás je sourozenecký cvičení, ale to máte trochu z ruky :think:
http://www.skhalaluziny.wz.cz/…rojektu.html

No ale tam se nevejdeme do žádného z věkových rozpětí těch kroužků :?

@EWE Abych pravdu řekla, tak mě o tom včera přesvědčovala tchýně, ale jediné, co jsem teď našla na stránkách VZP je toto: http://www.klubpevnehozdravi.cz/deti/ a tam to není. Takže možná zase „jedna paní povídala“. Omlouvám se.

• Nahlásit
  • Citovat
446
22.2.16 11:10

Místní Sokol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
22.2.16 11:11
@Blankaspl píše:
Místní Sokol

U nás je Sokol pro děti 2-3, a 3-6 let, takže spolu chodit bohužel nemůžou, ale chodí oba zvlášť. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
446
22.2.16 11:13

To je jak kde. Já to mám v Sokole namíchané, u mě by chodit mohly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
22.2.16 11:22

@Lutonka my chodíme do Sokola. Je to sice od 2 let, ale malá tam s námi chodila od miminka. Nejdřív jsem ji měla v Manduce, když lezla, tak si tam s něčím hrála a když začala chodit, tak se pomalu zapojovala do různých aktivit. U nás (v Hostivaři) je to tak, že první část je cvičení s lektorkou (různě se běhá, vždy dostanou nějakou pomůcku - třásně, kroužky, provázky, míče…) a v druhé části se vyndá nářadí, dělají se opičí dráhy, klouzačky, ale i odrážedla a tak. Moc to baví oba, dcera tedy teď už chodí oficiálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13328
22.2.16 11:24

@ewes @Lutonka nám vloni VZP přispěla 500,– na plavání dětí, stačilo přihlásit děti do klubu pevného zdraví, dojít na VZP a vyplnit tam formulář žádosti o příspěvek a dodat potvrzení o zaplacení kurzu. Jediné omezení bylo, že kurz musí trvat alespoň 3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
22.2.16 11:26

Sokol? Cíleně pro toho staršího, mladší podle toho jak se chytne. Aspoň mimina nikdy na hodinách kam chodíme na rodiče+děti neřešil, i když je to vypsané třeba od dvou let. Buď spí ve vajíčkách-korbičkách, lezou si někde s hračkama, v manducách nebo prostě se pokouší zapojovat. A VZP na toto by měla přispívat, ptala jsem se zrovna minulý týden (musí být člověk tedy v tom jejich Klubu pevného zdraví, ale to je přihlášeno hned), jen musí probíhat to cvičení déle než tři měsíce a doklad nesmí být starší než tři měsíce:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13328
22.2.16 11:29

Jinak ještě k tomu příspěvku VZP, oni to na stránkách nemají jako příspěvek na pohybové aktiivty, ale jako příspěvek na prevenci kardiovaskulárních chorob, pod tím je to schované ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
22.2.16 11:36

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 20:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
22.2.16 11:45

Aha, díky moc za rady, u nás je právě Sokol taky od 2 let, ale pokud by jim tam běhající kojenec nevadil, tak by to bylo ideální ;)

A děkuji i za info ohledně toho příspěvku, já si myslela, že to tam někde musí být, plavání nám kdysi taky proplatili a na stánkách to měli někde zašité (asi aby to moc maminek nenašlo) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
1717
22.2.16 11:46

Dekuji vsem, mrknu na ten klub pevneho zdravi, snad to tam nejak vykoumam.
a omlouvam se za odkloneni tematu :kytka:
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama