Cvičení s hlídáním miminek Praha, nejlépe Modřany nebo okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 13.05.09 14:56
Cvičení s hlídáním miminek Praha, nejlépe Modřany nebo okolí

Ahoj, nevíte někdo, jestli se v Modřanech nebo někde poblíž (pokud možno s jednoduchým dojížděním, ideálně bus 253, 139, tramvaj 3, 17, 21 :wink: ) dá chodit na cvičení s hlídáním i malých miminek? Nejsem žádná sportovkyně, nestojím o aerobik pro pokročilé, kde v životě nepochopím všechny kroky, spíš něco pro začátečníky… protahování, lehké posilování, nebo třeba aquaaerobik… Poraďte kde, i co se vám osvědčilo. Díky

Reakce:
sandrik
Neúnavná pisatelka 19814 příspěvků 13.05.09 16:06

a nemají něco takového v bazénu v Podolí? (netuším, jen mě to tak napadlo ve spojení s aquaerobikem)

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 14.05.09 16:20

Na stránkách jsem se k ničemu nedoklikala, ale třeba bych tam něco mohla vyzvědět osobně ;). Rozhodně díky za tip.

Euphorbia
Kecalka 268 příspěvků 23.06.09 10:32

Ahoj,
ráda bych navázala na tuhle diskusi, protože mám taky pár dotazů, snad mi někdo poradí :wink:

Víte někdo o posilovně, kde hlídají i miminka? Aerobik z duše nesnáším, takže kromě fitka připadá v úvahu třeba kalanetika…Dívala jsem se na stránky Factory Pro a dětský koutek s hlídáním mají, ale nevím, jestli i pro taková mrňata (viz. metřík). Taky mě napadlo, jestli nehlídají děti i v nějakém bazénu, plavu moc ráda, ale zatím to jde jen na chvilku večer, než všude zavřou :x Takže než se někam dohrabu, zbyde mi tak 30 minut čistého času na samotné plavání :?

Kdo dokáže poradit ohledně byť jedné z výše zmíněných otázek, budu mu vděčností líbat nohy :)

della
Závislačka 2547 příspěvků 06.08.09 09:28

Eu,
chodim do Blue Orange, P9 letnany. Maju tam detsky kutik a beru i uplne male miminka. S malym tam som od jeho 8m a je velmi spokojny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >