Cvičení s miminkem na gymbalu

342
27.1.06 15:35

Cvičení s miminkem na gymbalu

Mám prosbu,moje mladší holčička je drobet „línější“ v motorice…dr. nám dává čas,pak by musela k neurologovi a rehabilitaci.Prý existuje pár cviků na gymbalu,pro podporu psychomotorického vývoje miminek…netušíte,kde to najít ?????

Dík,Amazonka a cácorky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
27.1.06 21:53

Odkaz nevím, ale nám na RHB doporučili to, že malou svléknu do naha, položím bříškem na míč (něco pod ní dát), chytit v oblasti kyčliček a pomaloučku a nejdřív méně a postupně víc s ní houpat pomalu dopředu dozadu, pak ze strany na stranu a pak dokola a nakonec trošku jí „rozeskákat“ - jakoby skákala nahoru dolů, ale bříškem. totéž pak na zádech. Malé to nevadilo, byla spokojená:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
28.1.06 08:29

Gabi díky,něco v bleděmodrým dělám,akorát to „skákání“ ne…zařadíme postuně i to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
28.1.06 12:12

Co takhle zkusit plavání? Pokud je u vás nějaký baby klub, který se věnuje kojeneckému plavání, neváhala bych. Má to taky výborný vliv na psychomotorický vývoj.

A s tím balónem je to přesně tak jak píše Gábinka. Nejlépe se cvičí na tom o průměru 75 cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
28.1.06 12:15

Plavčo je taky dobrý, ale samotný nám nepomohlo, už jsme plavaly 3měsíce, když jsme šly na RHB, ale ta kombinace je super!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
28.1.06 12:19

Vypadá to, že tak taky dopadneme. Malý je lenivější, nechce zvedat hlavičku, tak mám v plánu začít plavat a doma mám balón, takže budeme cvičit a plavat. Radši hned než něco zanedbat. jahoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
28.1.06 13:16

Plavání je určitě dobrý,ale pro nás teď nedostupný :cry: …takže zůstanem u balonu.
U nás se plave až od půl roku,a to zase určitě nebude zápis…no,za zeptání nic nedám,a lépe později,než vůbec,že jo :wink:

Každopádně budu vděčná za jakékoli postřehy k cvičení miminek…potíž je v tom,že netuším,jak bych chodila s malou cvičit :( ,bydlíme na samotě,manžel s autem v práci,do Tábora sice bus jezdí,ale je to díky spojení výlet na půl dne…a se dvěma…ach jo :cry: :cry: :cry:

Takže máme měsíc na „nápravu“ …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama