Cvičení Tabata zhubly jste??

Anonymní
13.1.20 21:59

Cvičení Tabata zhubly jste??

Ahoj holky mám dotaz, hrozně přibírám ne jako hned, postupně ale nejde mi nic dostat dolů, tedka držím stravu, zapisuju kalorie atd. Mám autoimunni zánět štítné zlazy a beru 150 euthyrox, a chození na prochazky nebo nějaký lehký cvičení, rok jógy.. Nic mi nezabralo abych třeba dala dolů 15 kg, tak sem se chtěla zeptat, zda tu je někdo na tom podobně, že by bral hormony na štítnou žlázu, měl v háji imunitu a nešlo mu hubnout a zkusil tabatu, dnes sem zkusila poprvé, jako dala sem si do těla dost, po cvičení je mi ale dobře, docela mě baví že to není hodina nebo dvě na který sem chodila na jógu, nebo procházela se a nebavilo mě to, ne že bych celý den seděla na zadku to ne ale prostě hnu tak s 3 kily, a za měsíc je to zpět a to sem opravdu za ty léta vyřadila už snad všechno možný, pečivo, cukry, sladký nápoje, tučné tvarohy a jogurty, zkoušela jógu, pilates a takové spíš protahování, orbitrek díky za rady, a zkusenosti jo a jediný co mi hubne je pr.del ale tu bych teda potřebovala větší a hezčí :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16022
13.1.20 22:18

Tabata mi pomohla hlavně zpevnit a vytvarovat. Na hubnutí jsem měla upravu stravy. A jo byla jsem na hormonech, ne kvůli štítné ale ženské problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
13.1.20 22:38

Ja jsem tabatou naopak přibrala, ale svaly :lol: Nikdy jsem nebyla tlustá, tak asi nejsem ten správný respondent, ale za mě je to bezva cvičení. Když jsem chodila pravidelně, měla jsem fakt luxusní postavu. Nicméně jestli máš nějaký problém se štítnou žlázou, tak to bude trošku oříšek, z okolí vím, jak se pak přibírá i po vzduchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8739
13.1.20 22:46
@Anonymní píše:
Ahoj holky mám dotaz, hrozně přibírám ne jako hned, postupně ale nejde mi nic dostat dolů, tedka držím stravu, zapisuju kalorie atd. Mám autoimunni zánět štítné zlazy a beru 150 euthyrox, a chození na prochazky nebo nějaký lehký cvičení, rok jógy.. Nic mi nezabralo abych třeba dala dolů 15 kg, tak sem se chtěla zeptat, zda tu je někdo na tom podobně, že by bral hormony na štítnou žlázu, měl v háji imunitu a nešlo mu hubnout a zkusil tabatu, dnes sem zkusila poprvé, jako dala sem si do těla dost, po cvičení je mi ale dobře, docela mě baví že to není hodina nebo dvě na který sem chodila na jógu, nebo procházela se a nebavilo mě to, ne že bych celý den seděla na zadku to ne ale prostě hnu tak s 3 kily, a za měsíc je to zpět a to sem opravdu za ty léta vyřadila už snad všechno možný, pečivo, cukry, sladký nápoje, tučné tvarohy a jogurty, zkoušela jógu, pilates a takové spíš protahování, orbitrek díky za rady, a zkusenosti jo a jediný co mi hubne je pr.del ale tu bych teda potřebovala větší a hezčí :lol:

Mám stejný problém. Nejdřív hormonální koktejly při nekolikanasobnym IVF, teď už 6 let stitka litajici sem a tam. Nejvíc mi pomohlo střídat v týdnu kardio a kruhový trénink se střídáním intervalu. U někoho není na prvním místě co jí, ale kdy ji a kolikrát. Zkoušela si intermitentni pusty? Na me funguje šest jídel denně racionální strava. Nevyrazuju toho tolik jako ty. Brichac Tom je super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
14.1.20 11:17

Samozřejemě, že bez správné stravy to nejde, ale tabata je super. U nás začali tak před 7 lety dělat lekce, pojmenovali to teda trošku jinak, ale jede se tam klasická tabata. Kamarádka tam za rok zhubla jak blázen, byla to vážně makačka. Asi záleží i jaké váhy si naložíš, ale to jde postupem času nahoru samo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.20 17:47

Já právě tak nějak začala ale já chytrák měla mít 4 minutový kardio a jela sem 20 a pak sem totálně odpadla :lol: a dneska nemůžu ani chodit ale cítím se jinak dobře, neboli mi záda což je pro mě taky hlavní, z jógy sem byla úplně vyřízená 3 dny migrény, jinak samozřejmě stravu upravím, je pravda ze já jim hodně málo i normálně ale prostě štítná no, přesně jak říká dyckis já se nadechnu a 3 kg nahoře, málokdo to chápe a myslí si že doma sedím na zadku a žeru a žeru, spousta lidí mi i říká proč nic neděláš s tou postavou? Je mi k breku a jde to dost blbě, tak právě teď chci zamakat a zkusit tabatu, doufám že něco dolů dostanu, nejlépe tak 10 kg a víc ale nebudu predbihat, tak díky všem za rady

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat