Cvičení v těhotenství ano/ne jak?

2319
21.3.16 19:14

cvičení v těhotenství ano/ne jak?

Ahojky chtěla bych se zeptat zda jste v těhotenství cvičily? Popřípadě jak? Nějaké doporučení na nějaké videa? Také mě zajímá váš nazor na cvičení v těhotenství a podobně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20123
21.3.16 19:21

@onajeblond Cvicim od 2. trimestru. Pred tehotenstvim jsem cvicila Mojzisovou, ted nejakou obdobu dle videi na youtube. Hlavne cviky na posilovani zad, ktera dostanou nejvic zabrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2748
21.3.16 19:24

Ano, cvičení se doporučuje- nejlépe speciální těhotenské. Cvičila jsem u prvního dítka, u druhého už ne. Chodila jsem na cvičení pro těhotné, ale dají se sehnat i dvd s cvičením pro těhotné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
samurajka
21.3.16 19:26

Cvicim na stepperu a pak par uvolnovacich cviku od fyzioterapeutky.

• Citovat
  • Nahlásit
64677
21.3.16 19:38

@onajeblond pokud cvičíš i předtím, tak pokračuj. vyhnula bych se cvikům na břicho. Já musela skončit kvůli vcestné placentě :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
21.3.16 19:41

Ahooj, ja cvičila, dokud jsem nemusela ležet, chodila jsem na tehu cviceni a doma pak podle dvd na tehu cviky ;) Myslim, ze pokud nejsou problemy, tak to je fajn a ku prospěchu věci:palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26054
21.3.16 20:10

Nevim, ae něco bych určo dělala, ochablé svaly neporodí, já jezdila na koni do sedmého měsíce a pak sem makala při něm, ae i tak sem si někdy sedla, hlavně sem chodila, chodila, chodila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.18 18:06

Hledám parťačku na těhu cvičení

Ahoj, hledám partačku na cvičení v těhotenství kolem Prahy 5. Většina kurzů jsou v prac. dnech dopoledne, což je na prd :? najde se tu nějaká aktivistka, jako já? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
11.2.18 18:38

Ano, cvičila jsem a pokud nemusíš ze zdravotních důvodů ležet, je cvičení určitě dobré. Těhotenská jóga, cvičení na balonech, plavání, procházky, podle možností a preferencí. Tady je článek o cvičení pro těhotné i s odkazy: https://www.emimino.cz/…tehotenstvi/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat