Reklama

Cvičení v těhotenství - pojďme se podpořit!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

loula
Stálice 66 příspěvků 02.10.18 07:29
Cvičení v těhotěnství - pojďme se podpořit! :)

Ahoj holky,
jsem 9 tt. Byla jsem zvyklá se hodně hýbat - chodit na kruhové tréninky, spinning apod…teď jsem shnilá, až to hezké není :D Kruhové tréninky a spinning jsem kvůli vysoké intenzitě vynechala, ale doma se cvičit nedonutím. Radši sedím :/ Chodím se tedy procházet a na hory, ale ráda bych se hecla a začala doma i posilovat třeba nohy nebo ruce, nebo případně někam chodila. A tak jsem si řekla, že založím diskuzi, ve které se můžeme různě podporovat a hlavně inspirovat pohybem a cvičením :) Jak jste na tom vy? :)

Reklama

Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1465 příspěvků 02.10.18 07:32

Kéž by mě to donutilo :lol: byla jsem na tom stejně, těžké tréninky, běh.. Pak v 7tt krvácení a klid a od té doby mám strach.. Přitom už je vše ok, jsem v 19tt. Pořád si říkám že po velkém utz ve 20.tydnu začnu, no ale.. uvidíme :lol: :lol:

loula
Stálice 66 příspěvků 02.10.18 08:57

Já jsem si i na youtube hledala videa, kde cvičí…různé dřepy a cviky s činkami…a seděla jsem a dívala jsem se a říkala jsem si, že nevím, jestli se mi chce…:D Ale musím se hecnout! Už teď mám pocit, že kynu a to bych ještě zdaleka neměla :D :/

Evva21
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 02.10.18 09:22

Ja chodím od 14 týdne na tehotenske cvičení,hodně mi to pomáhá na záda. Snažím se i denně chodit na procházky. Je fakt,ze doma se ke cvičení nemohu dokopat :mrgreen:

loula
Stálice 66 příspěvků 02.10.18 09:38

@Evva a je to těhotenské cvičení i lehce posilovací nebo spíše takové relaxační - na prodýchávání jako jóga? :)

magraata
Kecalka 148 příspěvků 02.10.18 09:40

Ja teda nejsem schopna, jsem 10tt a nejradsi bych cely den prolezela :lol: ale s rocnim dablikem to moc nejde, tak se snazim kazdy den aspon nejakych 8km rychlou chuzi, kdyz spi…no ale od minuleho tydne jsme vsichni nachcipani, takze kdo vi kdy se zas dokopu :lol: uz se tesim od 16tt na tehotenske cviceni a jogu, tam budu muset, zaplatim si radsi permanentku :lol:

loula
Stálice 66 příspěvků 02.10.18 12:13

Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo by po práci sebou nejradši praštil na gauč a odpočíval :D
Procházky se ale taky snažím. Máme pejska, tak to mi k tomu taky pomáhá. Navíc kamarádky se se mnou též rády procházejí, tak to je fajn..příjemná aktivita :) ale nohy stejně kynou :/ :D

Evva21
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 02.10.18 18:03

@loula je to spíš relaxační :) . Cviceni na míči,posilování panevniho dna, hodně na záda, taky občas s cinkami. No u pilatesu jsem se potila,tady u toho moc ne :mrgreen: . Ale mam dobrý pocit,ze něco dělám :palec: .

loula
Stálice 66 příspěvků 03.10.18 10:43

@Evva21 no to rozhodně, jsi dobrá a každý pohyb se ti určitě pak zúročí :) Já doufám, že mě brzo ta šílená únava přejde a též se hecnu…včera jsem místo pohybu šla s kámoškou na dortík :/ :D ale zase psychicky mi bylo moc hezky, tak aspoň že tak :D

Evva21
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 04.10.18 19:02

@loula tak ten dortik si taky neodpustim :) . Teď v tehu se musím se sladkym i krotit. Dřív jsem sladkosti nemusela, ted bych mohla bejt živá jen z nich :mrgreen: Ale co hlavně,ze nam chutná a je nám fajn :palec: . Po porodu vybehame :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Online ze soudu s Řepkou: Auto chtěl odklonit od exekutorů, aby s ním mohla jezdit Erbová

Nepravomocně odsouzený bouřlivák Tomáš Řepka (44) na dnešek asi neměl klidné... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >