Cvičení ve fitku - jak cvičíte?

Anonymní
21.7.21 16:48

Cviceni ve fitku, diskuze

Ahoj 🙂
Jak cvicite ve fitku? Mate od nekoho sestavene cviky? 🙂 Nebo proste cvicite jak chcete a co chcete? 🙂 Dekuju 🐾 🐝

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
830
21.7.21 16:57

Pokud neumis cvicit ve fitku, je nejlepsi vzit si par hodin s trenerem, ktery Te to nauci a seznami Te s vybavou a stroji.

Ja cvicim prevazne na TRX, predchazelo tomu nekolik mesicu chozeni na hromadne lekce, kde jsem se to naucila.

Cvicit co chces a jak chces, to je cesta k demotivaci a vzdavani se. To cviceni musi mit hlavu a patu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17485
21.7.21 16:58

No pokud si dokážeš sama sestavit smysluplný plán co a jak chceš posilovat a k tomu strečink a vhodné kardio předem na zahřátí, tak cvič sama.

Ale jestli se na to musíš ptát na emiminu, tak si nech základní principy vysvěltit od nějakého trenéra/trenérky co v tom fitku mají - prostě těch pár soukromých hodin do sebe investuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32510
21.7.21 16:59

Chodím na kruhový trénink, který vede trenér. Jednou na strojích, jednou e vlastní vahou. Sama bych nevěděla co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3559
21.7.21 17:02

Po letech na kruháčích a několika lekcích s trenérem jsem už bezpečně věděla jak si sestavit trénink sama, takže to bylo většinou jednou týdně samostatný trénink ve fitku, jednou funkční skupinový trénink a jednou dvě hodiny na stěně.
Cvičit jen tak co si zamanu neni dobrej plán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 17:06

Ja vzdycky tri cviky na nohy tri na ruce tri na bricho

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 17:06

Na strojich umim, jen nevim jak si sestavit plan

• Citovat
  • Nahlásit
SAJ
9798
21.7.21 17:07
@Anonymní píše:
Ahoj 🙂
Jak cvicite ve fitku? Mate od nekoho sestavene cviky? 🙂 Nebo proste cvicite jak chcete a co chcete? 🙂 Dekuju 🐾 🐝

S trenérem. Samostatně jen občas, to jdu na hoďku na pás a pak protažení. Nebo si jdu zaplavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
21.7.21 17:24

Mám letité zkušenosti s klasickým posilováním, běháním a s crossfitem, takže si umím plán sestavit sama. Na začátku protažení, mobilita, aktivacni cviky. Pak dva tři cviky silovka nebo gymnastika (typu shyby, kliky, mrtvé tahy, dřepy, bench, výpady, olympijské vzpírání atd) a na závěr jedu nějakou dychacku (silove-vytrvalostni). Pokud nemáš žádné zkušenosti, chce to na začátek trenéra, ale vybirej dobře. To, co vidím někdy ve fitku, je k pláči. Licenci snad získá každý blbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18983
21.7.21 17:33

Za ty leta se uz obstaram sama. Na zacatku jsem se hodne ptala, kdyz jsem neco delala blbe, vzdy se nasel ochotny dobrovolnik, ktery mi prispechal vse dukladne vysvetlit. :mrgreen: Ja to teda nedelam tak, ze bych sjela cele telo v jeden den. Bricho sice cvicim vzdycky, ale jinak si za jeden den znicim bud nohy a zadek nebo ruce, zada a ramena.
Dost teda koukam na to, kde chci jet proste silove nebo trochu na objem.

Hlavne si pri cviceni hlidej drzeni tela, nekdy mam pocit, ze si nekteri jedinci prisli do gymu ublizit. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 18:28

Holky a zvedate osu??

• Citovat
  • Nahlásit
224
24.7.21 06:25
@Anonymní píše:
Holky a zvedate osu??