Cvičení zkušenosti

4.5.20 10:35

Cvičení zkušenosti

Ahoj holky :D Chci se zeptat, zda máte zkušenosti s cvičením od Ladylab?
Ja s nima cvičila asi tři měsíce a neviděla jsem žádnou změnu. :( Což nebylo zrovna motivující. Brala jsem i přípravky od nich, ale to bylo dost zbytečný.
Cvičit jsem přestala a časem jsem se zamilovala do jógy. Cvičím jí ráda a musim říct, že jsem o dost ohebnější a pevnější. Tak trošku jsem doufala, že po ní zhubnu, ale na to jóga moc neni. :lol: Tak chci začít zkusit cvičit s Jillian Michaels.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11
4.5.20 10:49

Střídám Ladylab s Jillian Michaels a myslím že je to dobrý :muscle:. Výsledky určitě mám ale byli by lepší kdybych neměla úraz kolene momentálně :?. Ale je to i o stravě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
4.5.20 10:58

Zatím se trápím cvičením s Fitfabatrong a pokroky vidím :D

• Nahlásit
  • Citovat
118
4.5.20 11:04

Jillian Michaels s úpravou stravy se mnou před 5 lety udělalo divy :-) zhubla jsem cca prvních deset kg, pak jsem přidala ještě fitko a tam jsem nechala taky 10. Ale u mě to chtělo šílenej dril přes jídlo…zapisování kalorií atp…nedokážu si to jídlo ohlídat sama, mám tendence se přejídat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
4.5.20 11:53

@michalka_nov
Cvičila jsem taky podle Ladylab a na prd :) taky výsledky moc nebyly vidět..teď cvičím podle Pamely Reif a je to fakt super :palec: má strašně moc videí na youtube a vlastně si můžeš zvolit video na břicho třeba pro začátečníky, pak tam má pro pokročilé, různé cviky do rytmu písniček, ale i oddychovější..já si udělala na youtube soukromé seznamy videí, kde si na každý den dám 3-4 videa (záleží na tom, jak jsou dlouhá) a jeden den cvičím třeba zadek a pak full body a další den zadek, břicho, potom zase břicho a třeba celé tělo a je to všelijaké. Jinak začínala jsem podle začátečnických a od té doby se snažím pravidelně alespoň 4× týdně a super, za ten měsíc jsem hodně zpevnila a nějaké to kilo dolu šlo - avšak o to jsem se nesnažila, šlo mi jen o zpevnění :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
4.5.20 12:32

Cvičení s Jilian můžu doporučit. Cvičí se asi 35 minut, ale fakt makačka. Procvičíš celé tělo. Za tu půl hodinu bývám víc vyřízená, než při hodinovém cvičení na lekcích ve fitku. Holky ještě hodně chválí cvičení od Shauna T25 Focus. Ale to nemám vyzkoušeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.20 13:01

Díky moc holky! :* U mě je strava problém. Mám období, kdy jím jen zdravě a pak zas období, kdy se jen přejídám blbostma. Musím na tom zapracovat a stáhla jsem si aplikaci Kalorické tabulky. :D
Po dnešním cvičení s Jillian mě bolí celé tělo. Zkusím s ní tu 30 denní výzvu a pak se vrhnu na další cvičení.
Jinak jsem taky začala jezdit na kole nebo chodím na procházky se psem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
4.5.20 16:23

Se stravou jsem taky na štíru, hlavně co se týká bilkovin. 30 denní výzvu jsem teď nedávno docvičila a se správným jídelníčkem by byly výsledky daleko lepší. Nějaký ten cm šel dolů, ale až v tom třetím levelu cviků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama