Cvičící výzva

Anonymní
27.4.20 22:06

Cvicici vyzva

Ahoj ???? zakoupila jsem si tuto vyzvu na cviceni s nizkymi dopady protoze mam nemocne kolena, chci se zeptat jestli se da stimto vubec zhubnout? Davam odkaz na jedno video co tam je: https://m.youtube.com/watch?…
Mam k tem videim jeste neco pridat? Orbitrek?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
579
27.4.20 22:15

Ahoj, nevím jak na tom fyzicky jsi? A také váhově? Máš i upravené stravování? Pro úplného začátečníka je to možná až moc, nejsou tam. zadne pauzy, takže myslím že pokud nejsi zvykla tak tě to za tři čtyři dny odrovna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24358
27.4.20 22:25

Tak pohyb je ta menší část na hubnuti, důležitější je jidelnicek. Ale i tak lepsi nejaka aktivita nez zadna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 22:25

@Lathi jsem zacatecnik, hubnu z vahy 85 pri vysce 170. Chtela bych docilit vahy 65 jako jsem mela vzdy. Neni tam vzdy toto video to bylo jen jedno z nich. Kazdy den je jine video. Ale prijde mi to malo. Jinak jidelnicek zkousim drzet tak ze uz nejim sladke, piju jen vodu ne nic slazenehi az na kafe jednou denne, davam si mensi porce jidla a jim hodne zeleniny. Ale v jidle jim jinak vsechno jen mensi porce.. a grilovani a takovym vecim se vyhybam

• Citovat
  • Nahlásit
3786
28.4.20 07:06

Za tohle lidi platí?? Mrkni na youtube na Body Coach, ten má super low impact cviky, mnohem lepší než toto, a úplně zadarmo. Já mám špatný kolena takže musim taky low impact, jedu právě podle Body Coache, je skvělej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 07:18

@Lily Evans ahoj dekuju :) kouknu se :) ale ja jsem prave zaplatila kvuli tomu ze to mam takhle sestavene na kazdy den.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3786
28.4.20 07:57
@Anonymní píše:
@Lily Evans ahoj dekuju :) kouknu se :) ale ja jsem prave zaplatila kvuli tomu ze to mam takhle sestavene na kazdy den.. :nevim:

Což není potřeba - asi zvládneš sama pochopit, že každý den cvičit jen nohy je nesmysl. Já to třeba dělám tak, že některé dny cvičím podle Body coache full body, některé dny běhám a jiné dny cvičím třeba jen ruce (sama, s činkama) a jiné dny zas podle Body coache břicho, zadek a nohy. Nebo má třeba pětiminutovky jen na břicho, ty dělám když jdu pak dělat ještě jiné cvičení, hlavně když ten den jdu lézt na stěnu. Rychle se naučíš to sama kombinovat, a stejně tak rychle si sama stanovíš kolik dní v týdnu a jak intenzivně chceš cvičit. Tedy za předpokladu že tě cvičení baví a máš vůli, jestli ne, tak jsou tyto výzvy fajn - ale i ty existují na netu zdarma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 08:06

@Lily Evans ver ze jsem hledala fakt dlouho, vim he jsou zdarma ale tak abych to ja dala proste nejsou :( konkretne ty low impact, behani drepovani atd nedavam. :zed: Takze myslis te to co jsem si zaplatila je na prd?

• Citovat
  • Nahlásit
3786
28.4.20 08:09
@Anonymní píše:
@Lily Evans ver ze jsem hledala fakt dlouho, vim he jsou zdarma ale tak abych to ja dala proste nejsou :( konkretne ty low impact, behani drepovani atd nedavam. :zed: Takze myslis te to co jsem si zaplatila je na prd?

Tak když už to máš tak podle toho cvič, žejo, zahazovat to nemusíš. Jestli tím nějak zázračně zhubneš to nevím, ale téměř určitě získáš nějakou základní fyzičku, zpevní se ti svaly a naučíš se jak cvičit a pak už tohle nebudeš potřebovat :) na začátek to stačí, ale šlo to lépe a zdarma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 08:10

@Lily Evans jeste jednou rikam ze jsem hledala a zdarma proste vyzvy low impact nejsou :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat