Reklama

Cvičili jste/ cvičíte v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sofi87
Kecalka 205 příspěvků 27.02.17 17:34
Cvičili jste/ cvičíte v těhotenství?

Ahoj, cvičíte v těhotenství? Chodíte někam na skupinové cvičení? Slyšela jsem jak je to hodně důležité, ale já tedy skupinová cvičení moc nemusím. Před těhotenstvím jsem chodila jen na heat, jinak ráda chodím na procházky, výlety atd. Teď v těhotenství jsem občas ráda, že se dokulím do práce a z práce domů 8o :D o víkendech výlety. Občas funím jak stará bába :mrgreen: nevím jak moc je pak důležité to cvičení.. Jestli třeba není lepší dělat nějakou sérii cvičení doma každý den na chvíli :nevim: jak to máte vy?

Přečtěte si článek: Cvičení a sport v těhotenství - co je vhodné?

Reklama

Reakce:

JancaMa
Povídálka 31 příspěvků 27.02.17 17:41

Ahoj, ja jsem pred otěhotněním chodila taky na heat a kruhove a funkcni tréninky (kondicni posilovani). A ted jsem na zacatku 6. mesice a porad na kruhace chodim. Samozrejme si upravuju cviky, zatez i intenzitu podle toho jak se citim. Moje tehotenstvi je zatím bez problemu, rakze cviceni je i podle doktora v poradku. Jinak bych spis volila to, na co jsi byla zvykla a co te bavi. Neni nutne chodit na skupinove lekce. Ale co jsem se bavila s trenerkou o zkusenostech klientek, tak vseobecne ty, co se byly zvykle hybat, mely snazsi porod.

Jade84
Závislačka 3725 příspěvků 27.02.17 18:04

Ahoj, já cvičila před otěhotněním vcelku dost, tak 5-6 týdně. Něco ve fitku, něco doma (hlavně Jillian Michaels). Tu jsem cvičila i na začátku těhotenství a pak jsem postupně raději přešla na Summer Sanders' Prenatal Workout. Má ty workouty tři - každý pro jeden trimestr těhotenství a fakt mi to vyhovovalo. Cvičila jsem skoro až do konce a myslím, že se mi to fakt hodně projevilo na fyzičce i po porodu. Naposled jsem cvičila myslím tři týdny před porodem, to už jsem se fakt šíleně kulila pak jen :lol: Jestli budu ještě někdy těhotná, určitě se k té Summer vrátím, tak na to třeba mrkni :palec:

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 27.02.17 18:05

Ahoj. Jsem v 16tt a na konci 1. trimestru jsem začala cvičit podle youtube: BabyFit by Amy, cvičím 5× týdně a k tomu se snažím chodit 2× týdně na delší procházku cca 6km.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 27.02.17 18:07
@Sofi87 píše:
Ahoj, cvičíte v těhotenství? Chodíte někam na skupinové cvičení? Slyšela jsem jak je to hodně důležité, ale já tedy skupinová cvičení moc nemusím. Před těhotenstvím jsem chodila jen na heat, jinak ráda chodím na procházky, výlety atd. Teď v těhotenství jsem občas ráda, že se dokulím do práce a z práce domů 8o :D o víkendech výlety. Občas funím jak stará bába :mrgreen: nevím jak moc je pak důležité to cvičení.. Jestli třeba není lepší dělat nějakou sérii cvičení doma každý den na chvíli :nevim: jak to máte vy? [/citace
U prvního jsem chodila na vysokohorské túry až do 9 měsíce, na jedné menší jsem byla ještě tři dny po termínu porodu :lol: To už jsem ale trpěla na bolesti v tříslech, takže jsem to vzdala. U druhého těhu jsem chodila plavat a v posledním trimestru jsem cvičila denně na míči. Žádné specifické cvičení jsem nedělala :nevim:
 ]

marketak5
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 3 inzeráty 27.02.17 18:11

Jestli myslis vylozene cviceni pro tehotne, tak jsem byla parkrat a bylo to hlavne o protazen, rikala jsem si, ze to zvladnu i doma sama. Akorat ze doma jsem se k tomu nedokopala. ja chodit u druheho budu asi, ale hlavne kvuli tomu, ze me boli casto v zadech. ale rozhodne to neni nutne..spis tak jako protazeni, uvlonene urcitych svalu atd..existuje mnoho druhu cviceni pro tehotne, i joga, pilates atd

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 27.02.17 18:12

Necvicila jsem v tehotenstvi, nestihala jsem. Ale dusledne jsem dodrzovala dlouhe prochazky. Ted s kocarem nalitam tak 9 km denne a desne me to naplnuje.

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 27.02.17 18:36

Me vetsinou ty tehotenska skupinova cviceni prijdou dost nenarocna a ja mam predstavu, ze se u toho i zpotim a budu fakt citit, ze jsem cvicila. Takze ted, kdyz mi opadla nespavost a nevolnosti se chystam na individualku TRX s fyzioterapetkou a k tomu alespon jednou dvakrat tydne hodku na orbitrecu. Je to bez narazu, takze super. Nejsem schopna cvicit si doma bohuzel. Prvni tehu jsem denne chodila na 7km prochazky. Posledni jsem sla v den porodu a mela jsem super fyzicku. Po sestinedeli jsem zacala celkem rychle behat desitky.

annadr
Nováček 1 příspěvek 28.02.17 20:59

Máte tu někdo zkušenosti s upraveným jídelníčkem v těhotenství? Cvičím jógu pro těhotné, ale mám návaly chutí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama