Cvičím, jím zdravě a nehubnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klobinka
Stálice 78 příspěvků 05.03.18 10:33
Cvičím, jím zdravě a nehubnu

l

Příspěvek upraven 08.07.18 v 10:37

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 05.03.18 10:37

Podle me málo jíš v tom je totiz vetsinou nejvetsi problem u vsech, navic pises ze mas hlad..nech si sestavit jidelnicek:-)a stravuj se podle toho..treba Michal Josef Thot dela jidelnicky na miru, ktere funguji ;)

klobinka
Stálice 78 příspěvků 05.03.18 10:40
@Samuše píše:
Podle me málo jíš v tom je totiz vetsinou nejvetsi problem u vsech, navic pises ze mas hlad..nech si sestavit jidelnicek:-)a stravuj se podle toho..treba Michal Josef Thot dela jidelnicky na miru, ktere funguji ;)

Když to nejhorší, já když se najím více tak budu stoupat takovým stylem že to je až neuvěřitelný, uz ted jsem zacala vice jist a mam několik kg navíc, tak si neumim predstavit to zvysit jeste více :( jidelnicek mi tenkrat nabidli za 9 500,– coz je palba celkem

Lenka_Hal
Kelišová 5369 příspěvků 05.03.18 10:44

Mas odhad kolik tak kalorii mas na den v prumeru. A co presne jis?

iiiv
Extra třída :D 10960 příspěvků 05.03.18 10:44

Tak s 64kg nebudeš hubnout na váhu ale na cm, svaly váží víc než tuk

Lenka_Hal
Kelišová 5369 příspěvků 05.03.18 10:46

@iiiv proc by nemohla s 64 kg hubnout na vahu? :think:

Z.jev
Závislačka 3198 příspěvků 05.03.18 10:46

@klobinka když cvičíš, váha jde zezačátku nahoru - tuk se mění ve svaly a ty váží víc, proto je lepší se měřit. Zkus sem napsat příklad svého jídelníčku

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 05.03.18 10:47

Určitě vidím chybu i v tom, ze jeden den se snažíš snížit příjem oproti dni před tím… může se tak stát, ze jeden den hladovis a když se najis, tak tvé tělo tvoří tukové zásoby :think: taky je otázkou jestli mas opravdu všechny živiny, které bys měla… v tom sem měla třeba problém já :lol:
A hubnout na váhu je tak trochu blbost, když cvicis.. protože svaly jsou proste těžší než tuk
Každopádně drzim palečky :kytka:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 05.03.18 10:48

Podle mě ses na ideální váze a tělo samozrejme není hloupe a ví o tom. Nevidím důvod, proc hubnout dal a stresovat se, že to nejde. Pak to vede k ruznym poruchám.

Ivana 85
Závislačka 3062 příspěvků 05.03.18 10:51

@klobinka ja si myslim ze uz moc nemas co hubnout proto to nejde dolu. Kolik by jsi chtela mit?

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 05.03.18 10:55

Mam o 10cm min nez ty, vahove stejne a rozhodne si neprijdu tlusta.

Myslim ze moc nemas co hubnout, proto nehubnes. Pokud se sama sobe nelibis, zpevni postavu ale neres kila.

kaja00
Extra třída :D 13488 příspěvků 05.03.18 10:57

@klobinka Zkus pár dní zapisovat do kalorických tabulek, mě to pomohlo, bojovala jsem s váhou poměrně dlouho, jedla jsem zdravě, sportovala, ale po zapisování zjistila, že jsem jedla málo :nevim: Tak to zkus. Jinak nevaž se, ale přeměřuj a foť :kytka: já zhubla cm, ale váha stále stejná.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 05.03.18 10:57

Take je otazkou, kolik tech „hrisku“ v souhrnu za cely tyden je. Jednou tydne chipsy, jednou milka…ono se to take nastrada.
Nicmene myslim, ze ty nemas moc co hubnout :nevim:.

klobinka
Stálice 78 příspěvků 05.03.18 10:58

Holky díky za reakce :-) tak schvalne uvedu dva dny, kdy jim mene a kdy vice, například: Snídaně: bílý jogurt slazený s cereaálníma sušenkama k tomu zázvorový čaj - dělám si sama, svačina: mandarinka, oběd: hroznové víno s jogurtem a skořicí nebo těstovinový salát nebo obložená houska, svačina:cerealní sušenka, večeře:jablko se skořicí - to je ten odlehčený den jakoby, a den kdy jim více, snídaně:půl tmaveho rohlíku se šunkou, syrem a okurkou, svačina: proteionová tyčinka, oběd: brambory a karbanítek, svačina: musli tyčinka, večeře: další pulka tmaveho rohlíku s pomazánkou. Jenže taky se nevyhnu skleničce vína atd že, pač jsme s pritelem trosku zivlove :D prave s tim merenim netusim holky, se mi nekde pohne metr a vsechno je pryc..a jsem taková gumová, nezpevnená, vsechno mi lítá jestli víte co myslim :D

klobinka
Stálice 78 příspěvků 05.03.18 11:02
@MalinkaMil píše:
Určitě vidím chybu i v tom, ze jeden den se snažíš snížit příjem oproti dni před tím… může se tak stát, ze jeden den hladovis a když se najis, tak tvé tělo tvoří tukové zásoby :think: taky je otázkou jestli mas opravdu všechny živiny, které bys měla… v tom sem měla třeba problém já :lol:
A hubnout na váhu je tak trochu blbost, když cvicis.. protože svaly jsou proste těžší než tuk
Každopádně drzim palečky :kytka:

já vím že je to špatně no, akorát se snažím to nějak vyrovnat že když jeden den se nacpu tak druhý den musim méně :D spravnej pomer nevim, snazim se mít vše, tuky, cukry, vlakninu i bilkovinya ze bych za tak kratkou dobu nabrala svaly? to je taky divný..ja jsem z toho zoufalá..a kor kdyz se budeme snazit o mimi tak to musim zmenit :/

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >